• Wszystkie ofertyNowy TomyślMarketingMarketingSpace Marketing Specialist
    Space Marketing Specialist
    Marketing
    Redos Trailers Sp. z o.o.

    Nowy Tomyśl
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing

    kreatywność

    copywriting

    Opis stanowiska

    Houston, czas na nowe wyzwanie! 🚀

    REDOS to firma, która projektuje i produkuje nowoczesne nadwozia oraz przyczepy, wyznaczając nowe standardy w branży pojazdów użytkowych. Dwa lata temu, nasza misja kosmiczna nie tylko otworzyła przed nami nowe horyzonty, ale także wyznaczyła standardy, które zapisały się w historii eksploracji kosmosu. Teraz stoimy przed nowym, ekscytującym etapem naszej podróży, który wymaga od nas jeszcze większej odwagi i innowacyjności.

    Poszukujemy SPACE MARKETING SPECIALIST – osoby z pasją, energią i pomysłami, która razem z nami będzie rozwijać misję, łącząc innowacyjność z efektywnością.

    Co zyskasz dołączając do nas?

    • Kreatywność bez ograniczeń: Współtwórz strategie marketingowe, które wyróżnią REDOS na ziemi i w kosmosie!
    • Przygoda: Bądź częścią zespołu, który redefiniuje granice możliwego.
    • Rozwój: Praca u nas to ciągłe doskonalenie i zdobywanie nowych umiejętności.

    Co będziesz robić?

    • Tworzenie treści: Od artykułów i postów po infografiki i filmy – Twoje pomysły będą napędzać nasz wizerunek.
    • Fotografia i grafika: Dokumentuj nasze produkty i wydarzenia, twórz materiały wizualne, które przyciągną uwagę.
    • Organizacja wydarzeń: Pomagaj w przygotowaniu i prowadzeniu naszych stoisk na targach i konferencjach.
    • Zarządzanie zasobami: Dbaj o nasze materiały marketingowe, zarówno cyfrowe, jak i fizyczne.
    • Wsparcie zespołu: Pracuj z innymi działami, by maksymalizować efektywność naszych kampanii.

    Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, które połączy Twoje umiejętności marketingowe z kosmiczną przygodą, dołącz do nas i wspólnie przekroczmy granice!

    Gotowy na start? Aplikuj teraz i razem podbijajmy nowe horyzonty! 🌌

    Prześlij nam swoją aplikację i pokaż, jak Twoje pomysły mogą zmienić przyszłość marketingu.

    To ogłoszenie jest teraz bardziej dynamiczne i skierowane do kandydatów, którzy szukają nie tylko pracy, ale i przygody.