• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaKierowcaKierowca autobusu miejskiego Warszawa
    Kierowca autobusu miejskiego Warszawa
    Logistyka
    Relobus

    Relobus

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    ReloBus poszukuje Kierowców autobusu w Warszawie!

    Na START oferujemy wynagrodzenie w wysokości 6500 zł brutto za nominał, a to tylko początek! Dodatkowo, możesz liczyć na atrakcyjne premie, bonusy efektywnościowe i premię paliwową, co pozwoli Ci zwiększyć swoje dochody.

    Doświadczenie w komunikacji miejskiej to dla nas atut! Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. D oraz kod 95, dołącz do naszego zespołu i ciesz się stabilnym zatrudnieniem i elastycznym grafikiem.

    Co zyskujesz, dołączając do ReloBus:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: Podstawa 6100 zł brutto, premie frekwencyjna i motywacyjna 400zł brutto, dodatkowe bonusy, premie efektywnościowe oraz premia paliwowa.
    • Możliwość pracy z wolnego: 6300 zł - 6500 zł na rękę przy 200h pracy
    • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę, zapewniająca pewność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

    Oferujemy również pracę na część etatu:

    • Swobodny wybór zmiany: Sam decydujesz, na której zmianie chcesz jeździć.
    • Wóz przypisany na stałe: Twój własny, zawsze gotowy do drogi.
    • Koniec zmartwień o tankowanie i mycie: Oddajesz wóz i idziesz do domu.
    • Swobodny wybór zajezdni: Pracuj tam, gdzie Ci wygodniej (Płochocińska lub Estrady)
    • Elastyczny grafik: Dostosowany do Twoich potrzeb, dający Ci realny wpływ na swój czas pracy.
    • Dodatkowe korzyści: Premie za godziny nocne, nadgodziny - wypłacane od pełnej stawki, bonusy za polecenie kolegów.
    • Pakiet świadczeń socjalnych: ZFŚS, dodatki za godziny nocne, ubezpieczenie medyczne LUXMED, dofinansowanie karty Multisport, Warszawska karta miejska (I oraz II strefa).
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego: Dbamy o Twój rozwój zawodowy, oferując możliwość awansu w strukturze firmy.
    • Bezpłatne dojazdy do zajezdni ekstrówką: Zapewniamy wygodne dojazdy do pracy.
    • Bezpłatny parking dla Pracowników.

    Twój staż pracy zdobyty w komunikacji miejskiej ma znaczenie:

    • Doświadczenie od roku do 2 lat - podstawa 5900 zł brutto
    • Doświadczenie od 2 do 3 lat - podstawa 6400 zł brutto
    • Doświadczenie powyżej 3 lat - podstawa 6500 zł brutto

    Jeśli masz prawo jazdy kat. D oraz kod 95, a także udokumentowane doświadczenie w komunikacji miejskiej, zadzwoń już teraz lub wyślij swoje CV.