• Wszystkie ofertyŁódźMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketing Automation i CRM
    Specjalista ds. Marketing Automation i CRM
    new
    Marketing
    Rossmann

    Rossmann

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    GA4

    marketing automation

    HTML

    synerise

    JavaScript

    digital marketing

    CSS

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Etapy rekrutacji

    • Przesłanie aplikacji/CV
    • Rozmowa wstępna
    • Rozmowa techniczna
    • Zatrudnienie

    Twój zakres obowiązków

    • współtworzenie i wdrażanie kampanii w narzędziu do automatyzacji marketingu (Synerise),
    • przeprowadzanie testów A/B,
    • monitorowanie oraz dbanie o optymalizację istniejących kampanii/automatyzacji,
    • zarządzanie, segmentowanie i aktualizacja baz użytkowników,
    • ścisła współpraca z dostawcą rozwiązania MA oraz wewnętrznymi zespołami (Analityka, UX/UI, Product management, Content, IT).

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum roczne doświadczenie w pracy na narzędziach marketing automation (Synerise, Salesforce, SalesManago lub podobne),
    • co najmniej podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript,
    • praktyczna wiedza z zakresu digital marketingu,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • zaangażowanie oraz chęć uczenia się nowych umiejętności,
    • zdolności analityczne,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    • doświadczenie w pracy z GA4, GTM, GSC,
    • znajomość TFS i Confluence (lub innego Wiki),
    • umiejętność praktycznego wykorzystania pakietu MS Office (szczególnie MS PowerPoint i MS Excel),
    • zainteresowanie nowymi technologiami,
    • doświadczenie w branży retail.

    Mile widziane

    • doświadczenie Zawodowe: min. 1 rok
    • wykształcenie: wyższe

    To oferujemy

    • umowę o pracę,
    • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
    • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
    • darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski),
    • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych,
    • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne,
    • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity