• Wszystkie ofertyGdyniaSprzedażSprzedaż B2BOpiekun Klientów Kluczowych
    Opiekun Klientów Kluczowych
    new
    Sprzedaż
    rynekpierwotny.pl

    2 074 - 2 852 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    To stanowisko poszerza nasz Dział Sprzedaży i jest dedykowane dla profesjonalistów, którzy zajmą się obsługą Klientów segmentu b2b.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Nasze wymagania:

    – minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej, telefonicznej bądź powierzchni reklamowych (e-commerce),

    – efekty pracy w postaci sukcesów, o których chętnie nam opowiesz,

    – znajomość nowoczesnych technik sprzedaży,

    – umiejętność nawiązania profesjonalnych relacji z Klientami,

    – wykształcenie wyższe,

    – bardzo dobra znajomością MS Office,

    – wiedza z zakresu rynku nieruchomości i aktualnych trendów,

    – znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    – rozwijanie sprzedaży w ramach powierzonego portfela klientów – po okresie próbnym,

    – realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych dla usług oferowanych przez portal,

    – pozyskiwanie nowych klientów – priorytet na okresie próbnym, potem jako dodatek,

    – utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

    – odkrywanie potrzeb Klientów i tworzenie okazji biznesowych,

    – przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z osobistym asystentem sprzedaży,

    – praca stacjonarna w naszym super biurze w godzinach 7.30/9:30 – 15.30/17:30.

    Oferujemy:

    – najlepszą atmosferę współpracy,

    – konkurencyjne warunki wynagrodzenia,

    – wygodne i designersko urządzone biuro przy metrze Wierzbno lub w Gdyni,

    – codziennie super zaopatrzoną kuchnię (nawet w świeże i zdrowe przekąski),

    – system benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, szkolenia),

    – 6-cio godzinne piątki,

    – pracę dla lidera w branży nowych nieruchomości,

    – pracę dla polskiej firmy istniejącej od 15 lat i z szerokimi aspiracjami.

    Tylko osoby zainteresowane i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie aplikacji.

    2 074 - 2 852 USD

    B2B