• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćGłówna Księgowa (branża budowlana)
    Główna Księgowa (branża budowlana)
    Finanse
    SALES HR

    SALES HR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    księgowość

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma działająca w branży budowlanej

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    · Zarządzanie 8-osobowym Działem Finansowo-Księgowym

    · Nadzór nad pracą działu księgowości

    · Sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansów, RZiS

    · Sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych grupy kapitałowej

    · Aktywny udział przy emisji obligacji korporacyjnych

    · Prowadzenie pełnej księgowości firmy

    · Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, deklaracji podatkowych CIT, VAT

    · Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

    · Kontrola i przygotowanie deklaracji podatkowych

    · Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami

    · Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, banki)

    · Nadzór nad sporządzaniem obowiązujących sprawozdań statystycznych (GUS/NBP)

    · Wdrożenie KSEF

    POSZUKIWANE KOMPETENCJE

    · Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej (mile widziane w branży budowlanej)

    · Dobra znajomości MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K (Comarch Optima)

    · Umiejętność sporządzania Sprawozdania Skonsolidowanego dla kilkudziesięciu Spółek

    · Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz prawa bilansowego

    · Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

    · Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność w działaniu

    · Umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatności i dokładności, inicjatywy i zaangażowania

    · Wykształcenie wyższe, kierunkowe

    OFERUJEMY

    · otwartość na oczekiwania finansowe jeśli chodzi o podstawę - preferowane B2B

    · pracę w bardzo stabilnej firmie działającej w branży deweloperskiej

    · dużą samodzielność

    · pakiet benefitów : min.opieka medyczna