• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BInternational Key Account Manager (Pharma/Contract Manufacturing)
    International Key Account Manager (Pharma/Contract Manufacturing)
    Sprzedaż
    SALES HR

    SALES HR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    język angielski

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest jeden z producentów suplementów i farmaceutyków

    Zakres obowiązków

    • Pozyskiwanie nowych klientów : fabryki na terenie całej Europy związane z branżą farmaceutyczną - produkcja kontraktowa oraz sieci aptecznych (marki własne)
    • Ustalanie oraz negocjacja warunków umów handlowych
    • Regularne spotkania z kluczowymi klientami - rynek zagraniczny
    • Identyfikacja nowych kanałów sprzedaży
    • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
    • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarze swoich odpowiedzialności
    • Budowa atrakcyjnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych

    Poszukiwane kompetencje

    • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży międzynarodowej : najlepiej w branży farmaceutycznej gdzie klientem docelowym były fabryki / producenci
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (C1)
    • Kreatywność i samodzielność
    • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientem
    • Doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii sprzedaży
    • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą zespołów sprzedażowych
    • Umiejętność strategicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne

    Oferujemy

    • otwartość na oczekiwania finansowe w oparciu o B2B
    • dodatkowe comiesięczne prowizje
    • stacjonarno-hybrydowy model pracy z biura w Warszawie, bardzo sporadyczne podróże
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • rozpoznawalną markę działającą na terenie Polski
    • bardzo duże możliwości rozwoju - i w późniejszym czasie realny awans z utworzeniem działu sprzedaży międzynarodowej