• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaInżynier Budowy (instalacje elektryczno-przemysłowe)
    Inżynier Budowy (instalacje elektryczno-przemysłowe)
    Inżynieria
    SALES HR

    SALES HR

    4 675 - 5 194 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    elektryka
    enginner

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest jedna z polskichj firm, posiadająca oddziały min w Wielkiej Brytanii

    Szukamy kilku inżynierów z Polski, gotowych do wyjazdu do Wielkiej Brytanii na kontrakt (zjazdy co miesiąc do Polski)

    Firma pokrywa wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem (dom), przelotem, wyżywieniem i wszelkimi wydatkami na miejscu.

    • opracowywanie specyfikacji produktowych i wyszukiwanie zamienników dla ciągłości operacyjnej
    • przedmiarowanie robót elektroinstalacyjnych
    • przeprowadzanie uzgodnień projektowych oraz późniejszy nadzór techniczny nad brygadami
    • optymalizowanie prac oraz kosztów wraz z raportowaniem
    • praca z dokumentacją łączeniową oraz schematami elektrycznymi
    • rozbudowa sieci producentów i dostawców (na miejscu)
    • pomoc w przygotowaniu ofert

    Poszukiwane kompetencje

    • doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku w branży elektrycznej / instalacyjnej
    • wyższe kierunkowe wykształcenie
    • znajomość komunikatywnego języka angielskiego (B2)
    • znajomość programów MS Project, Autocad
    • samodzielność, kreatywność

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia, 18 000 - 20 000 PLN brutto / mies na start
    • dodatkowe roczne premie, do 40 000 PLN uzależnione od projektu
    • umowę o pracę
    • wszystkie koszty po stronie pracodawcy (przelot, zakwaterowanie w domu, posiłki, sprzęt, ubrania, etc)
    • pracę w systemie 4 tygodnie UK, 1 tydzień polska
    • możliwość realnego awansu
    • pracę z technologami największych światowych firm w branży
    • bogaty pakiet benefitów
    • dużą samodzielność i pracę pełną ciekawych wyzwań dla jednej z kluczowych firm w tym sektorze

    4 675 - 5 194 USD