• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BJunior Export Specialist (new technologies)
    Junior Export Specialist (new technologies)
    Sprzedaż
    SALES HR

    SALES HR

    Warszawa
    1 815 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    export

    język angielski

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest globalna korporacja wywodząca się z USA działająca w sektorze elektroniki na całym świecie

    Zakres obowiązków

    • nawiązywanie relacji z klientami B2B - firmy, w języku angielskim (nowymi i obecnymi)
    • prowadzenie całego procesu sprzedaży oraz późniejszej obsługi klienta
    • dbanie o odpowiednie wskaźniki wymagań biznesowych (ilość kontaktów etc)
    • aktualizowanie pozyskiwanych informacj do systemu
    • współpraca z innymi działami, kierownikami sprzedaży, zakupami

    Poszukiwane kompetencje

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1
    • otwartość na wejście do spprzedaży w obszarze bardzo szybko rozwijającego się sektora elektroniki
    • mile widziane (choć niekonieczne) doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta, jeśli jej brak : ukończone studia wyższe
    • bardzo dobra umiejętność zarządzania swoim czasem
    • gotowość do osiągania celów
    • bardzo dobre zdolności interpersonalne i chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • zainteresowanie sektorem nowych technologii będzie bardzo mile widziane

    Oferujemy

    • umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe : 7 000 - 10 000 PLN brutto na start
    • dodatkowe bardzo atrakcyjne prowizje na poziomie 5% od wartości sprzedaży, umożliwiające przy realizacji plany podwojenie lub potrojenie wynagrodzenia
    • standardowe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
    • pakiet benefitów firmowych : min karta multisport
    • możliwość korzystania z firmowej siłownii
    • bardzo duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o przychodach powyżej 1 miliarda PLN

    1 815 - 2 593 USD