• Oferty
  • Wszystkie ofertyBrodnicaHoReCaGastronomiaKucharz
    Kucharz
    HoReCa
    SALES HR

    Kucharz

    SALES HR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Gotowanie

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami i standardami restauracji
    • Dbałość o estetykę serwowanych dań
    • Utrzymywanie porządku i higieny w kuchni zgodnie z obowiązującymi normami
    • Kontrola stanów magazynowych i zamawianie niezbędnych produktów
    • Przestrzeganie przepisów BHP oraz norm sanitarnych
    • Współpraca z zespołem kucharzy oraz personelem pomocniczym

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku kucharza (min. 1-2 lata)
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • Znajomość standardów HACCP
    • Pasja do gotowania oraz kreatywność w tworzeniu nowych dań
    • Dbałość o szczegóły i estetykę przygotowywanych potraw
    • Mile widziane doświadczenie w kuchni regionalnej/internacjonalnej (w zależności od specyfiki lokalu)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole
    • Rabaty na posiłki oraz pakiet benefitów
    • Elastyczny grafik pracy