• Wszystkie ofertyZabrzeInneSamodzielny Specjalista ds. LEAN w firmie produkcyjnej
    Samodzielny Specjalista ds. LEAN w firmie produkcyjnej
    Inne
    SALES HR

    SALES HR

    2 600 - 3 120 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Lean

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma produkcyjna, rozszerzająca swój dział o pozycję Lean.

    Zakres obowiązków

    • Opracowywanie procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami Lean/Kaizen
    • Inicjowanie i realizowanie działań mających na celu optymalizację procesów w organizacji
    • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w firmie
    • Zarządzanie projektami poprawy efektywności zgodnie z metodologią Lean Management
    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w celu monitorowania procesów
    • Analiza i rozwiązywanie problemów w procesach
    • Tworzenie instrukcji, procedur oraz standardów pracy
    • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń dla pracowników
    • Opracowywanie i udoskonalanie firmowych raportów
    • Integracja i przekształcanie istniejących raportów z systemem ERP

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub zarządzanie projektami
    • Praktyczna wiedza na temat narzędzi Lean Management
    • Umiejętność tworzenia i zarządzania procesami
    • Zdolność do metodycznego rozwiązywania problemów
    • Umiejętność szkolenia zespołu, nawiązywania interpersonalnych kontaktów z osobami z produkcji
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excela
    • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe - umowa o pracę, uzaleznione od doświadczenia kandydata : 10 000 - 12 000 PLN brutto
    • atrakcyjny pakiet benefitów
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • samodzielne stanowisko pełne wyzwań i możliwości implementacji LEAN od podstaw
    • stabilne warunki zatrudnienia

    2 600 - 3 120 USD