• Wszystkie ofertyWrocławBI & DataEkspert/Ekspertka Analizy Danych i BI (Santander Consumer Bank)
    Ekspert/Ekspertka Analizy Danych i BI (Santander Consumer Bank)
    BI & Data
    Santander Consumer Bank

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    umiejętności analityczne

    MS SQL

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kluczowe zadania:

    • sporządzanie raportów i analiz cyklicznych oraz analiz ad-hoc dla jednostek biznesowych
    • projektowanie, automatyzacja i rozwój raportów z obszaru sprzedaży produktów Banku
    • tworzenie i zarządzanie strukturami bazodanowymi zawierającymi duże zbiory danych
    • tworzenie i utrzymanie narzędzi usprawniających pracę w Departamencie oraz jednostkach współpracujących z Departamentem

    Czego oczekujemy od Kandydatów:

    • wykształcenia wyższego (finanse, ekonomia, informatyka, matematyka, statystyka, itp.)
    • wysokich zdolności analitycznych, umiejętności generowania i analizowania danych, wyciągania wniosków oraz przedstawiania własnych rekomendacji
    • bardzo dobrej znajomości MS SQL (wraz z Server Integration Services), programu MS Excel (wraz z VBA)
    • bardzo dobrej znajomości środowiska Power BI
    • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
    • mile widziana znajomość dodatkowych języków programowania

    To oferujemy:

    • długofalową współpracę i różnorodne projekty
    • dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna
    • dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie
    • kursy języka angielskiego i innych
    • prywatną opiekę medyczną - Medicover
    • elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
    • możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
    • program Buddy- wdrożenie u nas jest super
    • program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
    • platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać
    • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia
    • prosty język to nasz przyjaciel
    • przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach 😊
    • przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaksu

    Benefity:

    • karta Multisport
    • prywatna opieka medyczna.
    • dofinansowanie do języków obcych
    • dostęp do szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • praca hybrydowa
    • elastyczny czas pracy
    • zniżki na usługi firmowe
    • integracje!
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • parking dla pracowników
    • strefa relaksu
    • kawa, herbata
    • inicjatywy dobroczynne
    • dodatkowy urlop
    • program rekomendacji
    • preferencyjne pożyczki