• Wszystkie ofertyWrocławFinanseKontrolingEkspert/Ekspertka ds. Analiz Finansowych i Projektów
    Ekspert/Ekspertka ds. Analiz Finansowych i Projektów
    Finanse
    Santander Consumer Bank

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    umiejętności finansowe

    finanse

    język angielski

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dołącz do nas, jeśli zarządzanie kosztami i proces budżetowania nie jest Ci obcy. Lubisz analizować koszty, prognozować je oraz szukać optymalizacji, a bieżące monitorowanie efektywności działań nie sprawia Ci problemu? Nie czekaj, zaaplikuj!

    Twój zakres obowiązków:

    • Współpraca z jednostkami bankowymi w realizacji inicjatyw oszczędnościowych oraz efektywnym rozdzielaniu środków budżetowych,
    • Analiza i ocena projektów pod kątem realizacji strategii Banku,
    • Bieżące monitorowanie efektywności działań oraz wsparcie procesu zamknięcia miesiąca,
    • Proces budżetowania (rocznie) i prognozowania (miesięcznie) kosztów banku i spółek zależnych,
    • Analiza kosztów i ciągłe szukanie optymalizacji,
    • Przygotowywanie niestandardowych raportów i analiz w ramach realizowanych w banku projektów rozwojowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia w obszarze controllingu, analiz finansowych, zarządzania kosztami,
    • Masz wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, rachunkowość, matematyka),
    • Posiadasz praktyczne umiejętności analityczne poparte realizacją konkretnych projektów,
    • Realizujesz samodzielnie powierzone zadania,
    • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę,
    • Masz pozytywne nastawienie do codziennych wyzwań pracy zespołowej,
    • Znasz język angielski na poziomie min. B2,
    • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel).

    Mile widziane:

    • Znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem

    To oferujemy

    • długofalową współpracę i różnorodne projekty
    • dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna
    • dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie
    • kursy języka angielskiego i innych
    • prywatną opiekę medyczną- Medicover
    • elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
    • możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
    • program Buddy- wdrożenie u nas jest super
    • program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
    • platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać
    • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności wyróżnia nas
    • prosty język to nasz przyjaciel
    • przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach
    • przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaxu

    Benefity

    • karta Multisport
    • prywatna opieka medyczna.
    • dofinansowanie do języków obcych
    • dostęp do szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • praca hybrydowa
    • elastyczny czas pracy
    • zniżki na usługi firmowe
    • integracje!
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • parking dla pracowników
    • strefa relaksu
    • kawa, herbata
    • inicjatywy dobroczynne
    • dodatkowy urlop
    • program rekomendacji
    • preferencyjne pożyczki

    Przyjęliśmy silną kulturę ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem.