• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedaż B2BExport Sales Manager z j. hiszpańskim
    Export Sales Manager z j. hiszpańskim
    Sprzedaż
    Satel sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    SATEL to polska firma, której rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i komfort milionom ludzi na całym świecie. Lider rynku security, którego produkty zabezpieczają obiekty mieszkalne, biurowe, usługowe i przemysłowe na całym świecie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    export

    język hiszpański

    podróże służbowe

    negocjacje

    wykształcenie techniczne

    sprzedaż

    Mile widziane

    branża alarmowa

    Opis stanowiska

    Jesteśmy pewni, że każdego dnia napotykasz na nasze produkty 😏.

    Stworzyliśmy ponad 500 urządzeń, które zapewniają niezliczone możliwości tworzenia dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika systemów: alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

    Nasza przygoda trwa już ponad 30 lat i nie zamierzamy zwalniać tempa! 🏃‍♀️

    Klienci doceniają funkcjonalność, jakość i design naszych urządzeń oraz wsparcie techniczne i marketingowe, jakie im oferujemy 🦸‍♀️.

    Wiemy, że to co robimy jest przez nich oceniane bardzo wysoko. Chcielibyśmy móc im zaoferować jeszcze więcej i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

    Dział Eksportu poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Nr ref. EXP_SP/09/2024

    Twój zakres obowiązków

    • Rozwój sprzedaży poprzez współpracę z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych,
    • Promowanie produktów w wybranych krajach,
    • Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych,
    • Współtworzenie strategii sprzedaży,
    • Uczestnictwo w targach i imprezach branżowych.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na rynkach zagranicznych,
    • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego – warunek konieczny,
    • Wykształcenie techniczne (informatyka, telekomunikacja, elektronika itp.),
    • Wysokie zdolności komunikacyjne, również w środowisku międzynarodowym,
    • Samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne,
    • Gotowość do częstych podróży służbowych,
    • Prawo jady kat. B.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży systemów alarmowych,
    • Znajomość innych niż hiszpański języków obcych.

    Benefity:

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Spotkania integracyjne
    • Firmowa drużyna sportowa
    • Parking dla pracowników
    • Dodatkowe świadczenia socjalne
    • Paczki świąteczne
    • Świętowanie urodzin
    • Możliwość uzyskania uprawnień

    Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania

    i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!

    Informacje o zespole:

    Pracownicy Działu Eksportu dbają o utrzymanie najwyższego poziomu relacji biznesowych z kontrahentami, prowadzą szkolenia handlowe i reprezentują firmę na branżowych imprezach targowych. Zajmują się także aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów. Sprawnym i nieodzownym wsparciem dla koordynatorów są specjaliści ds. eksportu czuwający nad realizacją zamówień – od przyjęcia zlecenia do wysyłki towaru.