• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedażNew Business Manager​
    New Business Manager​
    new
    Sprzedaż
    Scorise Agency Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    MS Exel

    sprzedaż

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy specjalisty sprzedaży – dobrego słuchacza, doradcy nastawionego na wyniki klienta. Jeśli rozumiesz branżę marketingu internetowego i chcesz podjąć się wyzwania budowy i rozwijania relacji z klientami – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy agencją digital marketingu, która od 2010 roku z sukcesami realizuje projekty SEO, SEM i social media, pomagając naszym Klientom osiągać ich cele biznesowe. Naszym celem, który od 11 lat realizujemy jest zostanie najczęściej rekomendowaną przez Klientów agencją SEO SEM w Polsce. Scorise tworzą ludzie otwarci, zaangażowani i pełni pomysłów.

    Każdy jest wysłuchany, każdy może liczyć wsparcie innych członków zespołu, każdy ma prawo do własnej opinii. Jesteśmy firmą, która wierzy, że wzajemny szacunek, swobodna komunikacja i duża niezależność na stanowiskach tworzy unikatową atmosferę i pozwala na wspólny rozwój. Aktualnie poszukujemy nowego członka zespołu, który na stanowisku New Business Mangera wesprze nas w sprzedaży i obsłudze posprzedażowej.

    Jako New Business Manager będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż usług SEO, SEM, social media i doradzanie Klientom w zakresie promowania biznesu w internecie.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie składające się ze stałej części comiesięcznej oraz część prowizyjną, naliczaną w oparciu jasny i przejrzysty system prowizyjny uzależnione od osiąganych wyników oraz niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
    • Pakiet medyczny, kartę Mutisport
    • Elastyczny wymiar pracy (home office).
    • Kameralny, niezwykle przyjazny i wspierający zespół tworzący niesamowitą atmosferę w firmie.
    • Możliwość sprzedaży usług do bazy naszych kontaktów, którą wciąż rozbudowujemy od lat. Przychodzi do nas do 30 leadów miesięcznie – zapytań ze strony internetowej oraz z poleceń od naszych Klientów.
    • Wsparcie w generowaniu leadów poprzez organizację rekomendacji biznesowych i polecenia od naszych Partnerów.
    • System szkoleń wewnętrznych i wsparcie marketingowe na starcie
    • Narzędzia wspierające sprzedaż i komunikację marki

    Wymagamy:

    • Podstawowa znajomość pakietu Google – Dokumenty, Arkusze kalkulacyjne, Prezentacje
    • Dobra orientacja w branży marketingu internetowego,
    • Minimum 1 rok doświadczenia w branży marketingowej
    • Doświadczenie w sprzedaży doradczej do sektora B2B, minimum 2 lata poparte pozytywnymi wynikami sprzedaży
    • Doświadczenie w obsłudze systemu CRM
    • Sumienność, pracowitość oraz umiejętność pracy w zespole.

    Będzie dodatkowym atutem:

    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z Klientami B2B

    Czym będziesz się zajmować?

    • Sprzedaż usług SEO, SEM, social media i doradzanie klientom w zakresie promowania biznesu w internecie
    • Pierwszy kontakt z potencjalnym klientem na bazie zapytań kierowanych do Scorise oraz na podstawie własnych źródeł potencjalnych Klientów
    • Prowadzenie kampanii cold mailingowych
    • Budowanie bazy danych potencjalnych Klientów oraz obsługa systemu CRM (Pipedrive)
    • Bieżący kontakt z potencjalnymi Klientami i sprzedaż usług Scorise (SEO, SEM, social media)
    • Przygotowanie ofert i umów na podstawie wzorówKontakt z dotychczasowymi klientami w celu obsługi posprzedażowej Klientów
    • Prowadzenie negocjacji warunków umowy z Klientami