• Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćStaż w dziale księgowości
    Staż w dziale księgowości
    Finanse
    SELENA

    SELENA

    Wrocław
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura
    SELENA

    SELENA

    Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 30 spółek w 19 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 1800 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych. Jesteśmy jednym z 4 największych producentów montażowej piany poliuretanowej na świecie na potrzeby budownictwa, którego serce od początku lat 90. bije we Wrocławiu. Jesteśmy liderem w kilku segmentach rynku i uznanym innowatorem w branży profesjonalnej chemii budowlanej.Należymy do tych, którzy zamiast próbować przewidywać przyszłość – po prostu ją tworzą.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    zasady rachunkowości

    przepisy podatkowe

    Organizacja pracy własnej

    Mile widziane

    jezyk angieslki

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • księgowanie dokumentów związanych z zakupem materiałów i towarów,
    • księgowanie wyciągów bankowych,
    • bieżące monitorowanie kont księgowych, weryfikacja i analiza zestawień obrotów sald,
    • kontrola rozrachunków z kontrahentami i potwierdzenia sald,
    • wsparcie w przygotowaniu sprawozdań do GUS,
    • wsparcie w rozliczeniach pracowniczych,
    • wsparcie w fakturowaniu transakcji międzygrupowych

    Nasze wymagania:

    • Student/tka 3-5-tego roku kierunku Finanse i rachunkowość lub pokrewnych / skończone kursy z zakresu rachunkowości,
    • Dostępność co najmniej 20h w tygodniu,
    • Dobra znajomość programu MS Office,
    • Podstawy zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
    • Chęć rozwoju i nauki,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Komunikatywność,
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
    • Możliwość realizacji stażu w ramach obligatoryjnych praktyk uczelnianych
    • Wsparcie i mentoring w realizacji zadań
    • Możliwość pracy w nie pełnym wymiarze godzin
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie do Karty MulitiSport