• Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaGastronomiaKelner/Kelnerka do grupy Sen Warsaw
    Kelner/Kelnerka do grupy Sen Warsaw
    new
    HoReCa
    Sen Warsaw

    Sen Warsaw

    Warszawa
    1 556 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    OPIS

    Grupa SEN poszukuje osób na stanowisko:

    Kelner/kelnerka/pomoc kelnerska

    Zakres obowiązków:

    - obsługa gości według określonych standardów lokalu, serwis restauracyjny, serwis

    klubowy, serwis event’owy

    - prace porządkowe na terenie lokalu

    Wymagania:

    - doświadczenie na podobnym stanowisku

    - umiejętność pracy w godzinach nocnych

    - dobra znajomość języka angielskiego

    - umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

    Oferujemy:

    - prace w dynamicznie rozwijającej się organizacji

    - prace w elastycznym grafiku od poniedziałku do soboty

    - szkolenia podnoszące umiejętności sprzedażowe, wiedzę o produkcie

    - ciekawa drogę w rozwoju zawodowym

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzurą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz  uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

    1 556 - 2 074 USD