• Wszystkie ofertyMagniceInżynieriaInneStarszy Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska
    Starszy Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska
    new
    Inżynieria
    SHEIN

    SHEIN

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    priorytetyzacja

    ocena ryzyka

    Ohcrona Środowiska

    BHP

    język angielski

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Mile widziane

    kreatywność

    skuteczna komunikacja

    pomysłowość

    multitasking

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Poszukujemy wykwalifikowanego Starszego Specjalisty ds. BHP i Ochrony Środowiska, który dołączy do naszego zespołu w Polsce. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie oraz monitorowanie standardów mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy. Dołączając do nas, staniesz się częścią zespołu, który odgrywa kluczową rolę w sukcesie naszej organizacji.

    Obowiązki:

    • Realizacja obowiązków wynikających z rozporządzenia dotyczącego służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
    • Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu standardów mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy;
    • Przeprowadzanie kwartalnych i rocznych analiz wypadków;
    • Sporządzanie raportów oraz efektywne przekazywanie informacji kadrze zarządzającej;
    • Udział w odbiorach maszyn oraz zespołów maszyn, a także nadzór nad eliminacją niezgodności przez zespół projektowy;
    • Współtworzenie ocen ryzyka zawodowego związanego z wykonywaną pracą;
    • Podejmowanie aktywnych działań w celu budowania świadomości w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
    • Promowanie kultury bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska, z naciskiem na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy na miejscu w Magnicach przy ulicy Jana Heweliusza 3, 55-040;
    • Minimum 2 lata doświadczenia w służbie BHP;
    • Znajomość obowiązujących przepisów BHP;
    • Wykształcenie wyższe;
    • Dobra znajomość języka angielskiego minimum B2;
    • Umiejętność łatwego nawiązywania relacji i kontaktów oraz pracy w zespole.

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Możliwość bycia częścią projektu rozwoju centrum dystrybucyjnego wyposażonego w nowoczesne parki maszynowe;
    • Umowę o pracę na pełen etat (pierwsza na 3 miesiące, druga na 1 rok, trzecia na czas nieokreślony);
    • Możliwość regularnego rozwoju zawodowego w organizacji poprzez półroczne przeglądy realizacji wyznaczonych celów oraz roczną ocenę umiejętności, z perspektywą awansu zgodnie z polityką promocji;
    • Roczna premia w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia, z możliwością jej zwiększenia na podstawie oceny rocznej;
    • Dostęp do firmowej platformy szkoleniowej i edukacyjnej.

    Benefity:

    • Pakiet opieki medycznej - Luxmed;
    • Ubezpieczenie na życie i zdrowotne - Nationale Nederlanden;
    • Karta Multisport;
    • Lunch za 1 PLN (dostępny w wersji mięsnej i wegetariańskiej);
    • 30% zniżki na produkty SHEIN;
    • Bezpłatne miejsca parkingowe, w tym stacje ładowania samochodów elektrycznych;
    • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
    • Program poleceń pracowniczych;
    • Liczne aktywności integracyjne.