• Wszystkie ofertyBochniaMarketingMarketingB2B Marketing Specialist
    B2B Marketing Specialist
    Marketing
    SHELMO Sp. z o.o.

    Bochnia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Wordpress

    googleads

    copywriting

    SEO

    marketing

    social media

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    W SHELMO produkujemy półki druciane, kosze druciane, elementy z drutu oraz konstrukcje stalowe dla branży chłodniczej i wyposażenia sklepów.

    W związku z bardzo szybkim rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy w naszym dziale marketingu na stanowisku:

    • B2B Marketing Specialist

    Twój zakres obowiązków:

    • Udział w opracowywaniu oraz wdrażaniu kampanii marketingowych
    • Zarządzanie treścią - samodzielne pisanie i redagowanie tekstów
    • Tworzenie kampanii w Google Ads
    • Analizę efektywności prowadzonych działań i raportowanie wyników
    • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych
    • Tworzenie treści w firmowych social mediach
    • Pozycjonowanie stron internetowych - SEO

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale marketingu min. 3 lata
    • Znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console
    • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro (treści pod SEO)
    • Znajomość praktycznej funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook Ads, LI)
    • Znajomość programów graficznych (Canva)
    • Podstawowa znajomość budowy stron WWW (word press, elementor, HTML/CSS)
    • Kreatywność, samodzielność i otwartość na nowe technologie
    • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodne komunikowanie się

    To oferujemy:

    • Szkolenie wstępne, dostęp do najnowszej wiedzy marketingowej oraz regularny udział w profesjonalnych szkoleniach
    • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów
    • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, monitory
    • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b
    • Motywujące premie wynikowe
    • Pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie