• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaSocial Media Specialist
    Social Media Specialist
    new
    Marketing
    SoBright!

    SoBright!

    Kraków
    1 168 - 1 947 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    kreatywność

    analiza

    Content Marketing

    copywriting

    Video

    Mile widziane

    Canva

    VN

    CapCut

    AI

    Opis stanowiska

    Co będziesz robić?

    • Opracowywać i wdrażać strategie Social Mediowe oraz współtworzyć oferty dla potencjalnych klientów.
    • Tworzyć angażujące i kreaktywne treści dostosowane do specyfiki poszczególnych platform (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTok, YouTube Shorts) oraz planować i zarządzać harmonogramem publikacji.
    • Zarządzać profilami w mediach społecznościowych, monitorować i aktualizować dane, wchodzić w interakcje z obserwującymi, odpowiadać na komentarze, pytania i wiadomości prywatne. Tworzyć pozytywny wizerunek i reagować na kryzysy z nim związane.
    • Monitorować i analizować wyniki za pomocą np. Google Analytics, Facebook Insights, przygotowywać raporty dotyczące efektywności działań Social Media.
    • Współpracować z innymi działami agencji (graficy, copywriterzy, accounci), brać udział w pracach zespołów kreatywnych, koordynować pracę z influencerami, partnerami i zewnętrznymi dostawcami.
    • Śledzić trendy i nowinki dotyczące Social Mediów, testować nowe funkcje na platformach społecznościowych.
    • Uczestniczyć w szkoleniach, webinarach i konferencjach branżowych w celu podnoszenia swoich kwalifikacji, jak również edukować zespół w zakresie nowości, trendów i dobrych praktyk w Social Mediach.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Minimum rocznego doświadczenia na samodzielnym stanowisku jako Specjalista ds. Social Media lub szerokiego portfolio reelsów, stories, materiałów na TikTok własnego autorstwa i pomysłu.
    • Przesłania portfolio realizacji w Social Mediach.
    • Znajomości specyfiki platform Social Mediowych (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, LinkedIn i inne).
    • Znajomości trendów i umiejętności korzystania z nich w komunikacji marketingowej.
    • Lekkiego pióra i pisania bez błędów.
    • Mile widziana jest znajomość obsługi prostych programów/aplikacji umożliwiających samodzielne tworzenie grafik oraz wideo na potrzeby stories, rolek i tiktoków (np. Canva, VN, CapCut itp.).

    Co mamy dla Ciebie:

    • Pracę w kreatywnym, doświadczonym i wspierającym się zespole.
    • Duże pole dla własnej kreatywności z ciekawymi i różnorodnymi markami.
    • Możliwości rozwoju i awansu.
    • Wewnętrzne szkolenia oraz budżet na szkolenia zewnętrzne, udział w konferencjach branżowych.
    • Sprawny onboarding i pomocny zespół.
    • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej.
    • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, zlecenie).
    • Świętowanie rocznic oraz premie z tego tytułu.
    • Pracę w stałych godzinach 9-17. Od poniedziałku do czwartku w biurze, a w piątki na home office.
    • Dobry dojazd komunikacją miejską, a dla podróżujących samochodem parking przed budynkiem.

    1 168 - 1 947 USD