• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista Meta ADS- Generowanie Leadów
    Specjalista Meta ADS- Generowanie Leadów
    Marketing
    Social Dreams

    1 168 - 2 077 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Facebook Ads
    Meta Ads

    Mile widziane

    Google Ads
    tiktok ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy kreatywnego specjalistę META ADS! Znajomość TikTok Ads będą dodatkowym atutem.

    Jesteśmy agencją marketingową, współpracujemy tylko z branżami usługowymi. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu leadów.

    🤔Co będziesz robić?

    • tworzyć i planowac kampanie na Facebooku, Instagramie i je aktywnie wdrażać - pełna obsługa kampanii reklamowych, od pomysłu do wdrożenia, analizy i optymalizacji
    • tworzyć scenariusze dla kreacji video
    • tworzyć i planować kampanie na TikToku (doświadczenie nie jest wymagane)
    • raportować wyniki działań, tworzyć rekomendacje dalszych kroków

    W dodatkowym zakresie:

    Jeżeli masz doświadczenie w prowadzeniu Google Ads, będzie to dodatkowy atut i nasz zakres współpracy będziemy mogli poszerzyć o ich prowadzenie (nie jest wymagane).

    ☑️Czego wymagamy?

    • doświadczenia w prowadzeniu kampanii Meta ADS pod kątem generowania leadów (wraz z udokumentowanymi sukcesami)
    • doświadczenia w pracy z wyższymi budżetami miesięcznymi
    • chęć rozwijania swoich umiejętnośći w zakresie marketingu
    • dużego zaangażowania - szukamy osoby, która samodzielnie (lub z naszą pomocą) będzie tworzyła kampanie, które pozwola nam zostać na czele rynku
    • umiejetności zarządzania swoim czasem
    • kratywność w naszym rozumieniu i podejście jakiego szukamy to “Don’t think outside the box, build a new box”

    Co oferujemy?

    • wynagrodzenie 4,5 - 8 tys. zł netto / msc
    • umowa b2b / uoz / uop
    • praca na pełny etat lub w mniejszym zakresie (do ustalenia)
    • praca 100% zdalna, rekrutacja również
    • swobodę w samodzielnym działaniu, bo wierzymy, że potrafisz i będziesz „dowozić”
    • merytoryczne i praktyczne wsparcie w procesie tworzenia kampanii
    • pracę na wysokich budżetach
    • nie będziesz musiał kontaktować się z klientami i ich obsługiwać
    • młody zespół z luźną atmosferą

    1 168 - 2 077 USD

    Dowolna