• Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleInżynieriaInneMłodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Dokumentacji i Norm
    Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Dokumentacji i Norm
    new
    Inżynieria
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Solaris Bus & Coach is one of the leading European bus and trolleybus manufacturers. Benefiting from 27 years of experience and having manufactured more than 23,000 vehicles, Solaris affects the quality of city transport in hundreds of cities across Europe every day. The Solaris Urbino 12 electric won the prestigious European "Bus of the Year 2017" competition. In September 2018 Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. joined CAF Group.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu Zakupów Strategicznych:

    Specjalisty/ Specjalistki ds. Zakupów Strategicznych

    Praca hybrydowa – 50 % w trybie zdanym, 50 % biuro – Bolechowo – Osiedle.

    Twoje zadania:

    • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej autobusu,
    • analizowanie i poszukiwanie informacji niezbędnych do przygotowania literatury technicznej,
    • redagowanie literatury technicznej dotyczącej autobusów Solaris (w tym instrukcji i katalogów części),
    • dbałość o estetykę i terminowe przygotowanie dokumentacji oraz jej ciągłe doskonalenie,
    • skład, publikacja oraz przekazanie przygotowanej dokumentacji.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz dobra organizacja pracy,
    • dokładność, skrupulatność,
    • umiejętność obsługi programów graficznych,
    • zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność.

    Co oferujemy?

    • premię roczną
    • dofinansowanie wakacji
    • dofinansowanie do posiłków
    • ruchome godziny pracy 6 a 9
    • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
    • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
    • ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU
    • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę
    • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych
    • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
    • parking dla pracowników
    • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
    • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę
    • program „Mam Pomysł”