• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. sprzedaży KAM
    Specjalista ds. sprzedaży KAM
    Sprzedaż
    SOLU

    SOLU

    2 080 - 6 240 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Marketplace
    amazon
    Angielski
    e-commerce

    Mile widziane

    niemiecki

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeżeli jesteś BARDZO doświadczoną osobą w sprzedaży usług B2B (sprzedaż usług wsparcia sprzedaży na platformach marketplace np. Amazon), to ta praca jest dla Ciebie ;)

    *Interesują nas tylko osoby które wcześniej skutecznie sprzedawały usługi agencji marketplace na runku europejskim.

    SOLU

    jest jedną z najlepszych firm w Polsce wspierającą procesy sprzedażowe oraz marketingowe na największych światowych platformach marketplace (Amazon, eBay, Allegro, Kaufland, Zalando). Skutecznie zwiększamy sprzedaż naszym klientom na 11 europejskich rynkach. Zapewniamy wsparcie całego cyklu życia produktu – od znalezienia producenta (Chiny i Tajlandia), importu towaru do Europy, zapewnienia terminowych wysyłek i zwrotów z 55 magazynów w Europie (Fulfillment) po kompleksową obsługę sprzedażową oraz techniczną kont na platformach marketplace.

    Interesują Cię najwyższe zarobki za najlepsze wyniki w branży? – To zapraszamy do Solu :)

    Zakres obowiązków:

    • Twoją codziennością będą przede wszystkim spotkania on-line z potencjalnymi klientami, a także praca poprzez mail, telefon czy LinkedIn w celu umówienia spotkań z klientami z całej Europy;
    • Będziesz odpowiedzialny/a za realizację celów sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych klientów na rynku Europejskim;
    • Współpraca z naszymi specjalistami e-commerce/marketplace i Client Service;
    • Pozyskiwanie Klientów, inicjowanie nowych kontaktów handlowych B2B (cold calling - dostarczamy leady:))
    • Na rynku polskim sprzedaż tylko do firm produkcyjnych powyżej 10 MLN przychodu;
    • Samodzielnie prowadzenie procesów sprzedażowych realizując założenia planu sprzedażowego;
    • Praca w CRM (Pipedrive oraz Clickup).

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące wraz z zaangażowaniem i osiąganymi wynikami;
    • Bezkonkurencyjny system premiowy;
    • 100% pracę zdalną;
    • Nielimitowany płatny urlop;
    • Dowolne godziny pracy;
    • Sprzęt tj laptop, telefon itp.;
    • Możliwość implementacji własnych pomysłów i wpływ na kształtowanie przyszłej oferty;
    • Przyjazną atmosferę pozbawioną sztywnych korporacyjnych zasad;
    • Dostęp do narzędzi wspomagających sprzedaż;
    • Forma współpracy: kontrakt B2B;
    • Kartę Multisport;
    • Nowoczesne rozwiązania w pozyskiwaniu leadów;
    • Pracę w ambitnym i kreatywnym środowisku;
    • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań i technologii;
    • Możliwość awansu;
    • U nas będziesz mieć realną możliwość wdrażania swoich pomysłów.

    Szukamy osoby która:

    • Posiada min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży e-commerce (marketplace);
    • Jest samodzielna i kreatywna w działaniu
    • Jest komunikatywna i łatwo nawiązuje kontakty
    • Mówi swobodnie po angielsku (mile widziany język niemiecki lub inny)
    • Wie jak pracować zespołowo
    2 080 - 6 240 USD

    B2B