• Wszystkie ofertySłubiceSprzedażPraca w sklepieZastępca Kierownika Sklepu
    Zastępca Kierownika Sklepu
    new
    Sprzedaż
    STRIVE Sp. z o.o.

    Słubice
    1 556 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    multitasking

    sprzedaż

    elastyczność

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    priorytetyzacja

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta, polskiej, prężnie rozwijającej się firmy, prowadzącej sklepy ajencyjne, poszukujemy kandydatów na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu w Słubicach.

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i organizowanie pracy zespołu, prowadzenie zmiany
    • profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
    • odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów pracy sklepu
    • odpowiedzialność za zamówienia towaru przy wsparciu zautomatyzowanego systemu
    • dbanie o asortyment i ekspozycję towarów
    • zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie
    • przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych
    • praca z kolektorem oraz systemem SAP

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej, wraz z organizacją pracy zespołu
    • ukierunkowanie na realizację celów biznesowych
    • samodzielność i proaktywność w działaniu
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na potrzeby klienta
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym i pracy fizycznej

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
    • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
    • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
    • możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży
    • ciekawe i pełne wyzwań środowisko pracy

    1 556 - 1 815 USD