• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataSpecjalista ds. Procesów i Jakości
    Specjalista ds. Procesów i Jakości
    new
    BI & Data
    Super-Pharm

    Super-Pharm

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Komunikacja z biznesem

    Procesy retail

    myślenie koncepcyjne

    Zdolności analityczne

    język angielski

    Mile widziane

    BPMN

    UML

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Specjalista ds. procesów i jakości

    Miejsce pracy: Biuro w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 48

    Zakres zadań:

    • Tworzenie konceptów biznesowych do nowych rozwiązań w systemach IT wspierających procesy biznesowe
    • Współpraca z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy) przy definiowania założeń do optymalizacji procesów biznesowych oraz nowych funkcjonalności w systemach IT
    • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych, z programistami (z partnerami technologicznymi i IT) przy wdrażaniu nowych rozwiązań i funkcjonalności w systemach IT wspierających procesy biznesowe
    • Weryfikacja wymagań biznesowych we współpracy z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy)
    • Testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach IT
    • Tworzenie i aktualizowanie procedur i instrukcji do procesów biznesowych
    • Analiza obowiązujących procedur pod względem możliwych optymalizacji i usprawnień
    • Publikowanie i archiwizowanie procedur i instrukcji
    • Monitorowanie jakości oraz kompletności wdrażania procedur i instrukcji w sklepach i aptekach oraz centrali Super–Pharm
    • Rozwiązywanie problemów z realizacją procesu biznesowego w systemie IT przez użytkownika końcowego
    • Wyjaśnianie problemów jakościowych w procesach i procedurach
    • Przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych dotyczących obowiązujących i nowo wdrażanych procedur i procesów

    Wymagania:

    • Umiejętność tworzenia jasnych, czytelnych opisów i instrukcji
    • Dobra znajomość procesów biznesowych realizowanych w retail
    • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną (B1)
    • Zdolności analityczne, zainteresowanie powiązaniami i zależnościami, poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień
    • Doskonała organizacja pracy, umiejętność koordynowania kilku zadań równolegle
    • Myślenie koncepcyjne, umiejętność wypracowywania użytecznych rozwiązań
    • Nastawianie na realizację celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów
    • Umiejętność skutecznego komunikowania się zarówno z ekspertami technicznymi (programistami), jak i z klientem biznesowym
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość notacji modelowania procesów w BPMN

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: rabaty pracownicze, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, inne
    • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie
    • Udział w ciekawych projektach, szeroką perspektywę biznesową, możliwość zdobycia wiedzy o procesach i systemach