• Wszystkie ofertyWarszawaSupportDoradca Klienta - Zielony Park Targówek
    Doradca Klienta - Zielony Park Targówek
    Support
    SUPER ZOO

    SUPER ZOO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jedna z największych sieci sklepów zoologicznych w Europie środkowo-wschodniej poszukuje ludzi dla których praca to pasja stwarzająca możliwość do rozwoju. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, a dobro zwierząt jest dla ciebie ważne - dołącz do Nas !

    Zadania:

    • obsługa Klientów zgodnie ze standardami Marki
    • przyjmowanie dostaw
    • kompleksowa opieka nad zwierzętami
    • dbanie o czystość sklepu
    • troska o estetykę i standard ekspozycji produktów

    Wymagania:

    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • pozytywne nastawienie i otwartość na pozyskiwanie wiedzy specjalistycznej
    • zaangażowanie
    • sympatia i szacunek do zwierząt
    • pełnoletność
    • doświadczenie na oferowanym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach do 50 %
    • miesięczny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
    • szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU
    • Nieformalną kulturę organizacyjną- wszyscy mówimy sobie po imieniu
    • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
    • Możliwość przychodzenia do pracy ze swoim pupilem
    • Ubezpieczenie grupowe WARTA na preferencyjnych warunkach

    Etapy rekrutacji

    1. Analiza i selekcja CV
    2. Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem Sklepu
    3. Informacja zwrotna