• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. marketingu
    Specjalista ds. marketingu
    Marketing
    SUPER ZOO

    SUPER ZOO

    Warszawa
    1 558 - 2 077 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    copywriting
    Canva
    marketing
    Freshmail

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Realizacja strategii komunikacyjnej dla sieci sklepów zoologicznych
    • Tworzenie komunikacji marketingowej: kampanii sms, push, mailing
    • Koordynacja produkcji materiałów POS (briefowanie, gromadzenie ofert, nadzorowanie produkcji oraz dostaw)
    • Współtworzenie gazetki promocyjnej
    • Tworzenie briefów dla sklepów
    • Realizacja zadań z zakresu wsparcia otwarć nowych sklepów
    • Współpraca z zewnętrznym magazynem marketingowym (bieżąca kontrola stanów)
    • Bieżące wsparcie sieci sprzedaży
    • Organizowanie eventów, stoisk na targi
    • Administracja dokumentów związanych z działaniami działu marketingu
    • Współpraca z drukarniami i agencjami reklamowymi
    • Współpraca z działami: sprzedaży, zaopatrzenia, księgowości

    Oczekujemy:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe związane z marketingiem lub jesteś w trakcie studiów
    • Masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znasz takie narzędzia jak Canva i Freshmail
    • Posługujesz się j. angielskim na poziomie min. B2
    • Lubisz pisać i masz do tego predyspozycje
    • Jesteś kreatywny, a zespołowe burze mózgów będą dla Ciebie przyjemnością
    • Potrafisz analizować dane
    • Potrafisz pracować pod presją czasu
    • Jesteś samodzielny i zorganizowany

    Oferujemy:

    • Realny wpływ na kształt komunikacji/ promocji
    • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
    • Zniżki na zakupy w naszych sklepach do - 50%
    • Możliwość pracy zdalnej - jeden dzień w tygodniu
    • Możliwość przychodzenia do pracy ze swoim pupilem
    • Codzienny kontakt ze zwierzętami - w naszym biurze mieszkają Rasco i Sheriza - dwa wspaniałe kociaki

    1 558 - 2 077 USD