• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager
    Key Account Manager
    new
    Sprzedaż
    Symfonia

    Symfonia

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Symfonia

    Symfonia

    Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office Excel

    negocjacje

    język angielski

    sprzedaż

    Mile widziane

    sprzedaż produktów IT

    Opis stanowiska

    Jako Key Account Manager będziesz odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami Symfonii, a także za sprzedaż wszystkich produktów Symfonii, negocjacje nowych i istniejących umów oraz prowadzenie projektów angażujących różne obszary i role, zarówno w Symfonii, jak i u Klientów.

    Celem tego stanowiska jest budowanie długoterminowych relacji, satysfakcji klientów, poszukiwanie nowych obszarów sprzedaży, budowanie wartości.

    Główne zadania:

    • Sprzedaż rozwiązań firmy Symfonia oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami
    • Negocjowanie umów handlowych z klientami, w tym umów sprzedaży oraz umów na wdrożenie systemów informatycznych
    • Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań dla klientów
    • Prowadzenie prezentacji handlowych dla wyższej kadry zarządzającej oraz reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych i konferencjach
    • Współpraca z działami wewnętrznymi Symfonii w celu dostarczania optymalnych rozwiązań
    • Analiza zawartych umów oraz formułowanie rekomendacji do dalszej współpracy (w tym również aspekty prawne i finansowe)
    • Regularne raportowanie wyników pracy

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie jako KAM w sprzedaży rozwiązań IT i/lub oprogramowania dla firm
    • Doświadczenie w pracy z wysoką kadrą managerską
    • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • Ogólna orientacja w obszarach prawnych, finansowych i księgowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
    • Prawo jazdy kat. B
    • Język angielski na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym
    • Znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excel
    • Doświadczenie w raportowaniu z wykorzystaniem narzędzi klasy BI
    • Myślenie procesowe i analityczne
    • Zrozumienie procesów biznesowych wspieranych przez systemy Symfonii (głównie HR)

    Mile widziane:

    • Umiejętność pracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym (w tym obszary prawne, księgowe, finansowe)
    • Doświadczenie w długich procesach negocjacji i sprzedaży
    • Znajomość technologii i narzędzi wspierających przedsiębiorstwa (rozwiązania IT)
    • Doświadczenie w pracy z CRM

    Benefity:

    • praca w dynamicznej w spółce software liczącej ponad 500 osób
    • dodatkowe 5 dni płatnego urlopu na wolontariat
    • możliwość udziału w inicjatywach i projektach ogólnofirmowych
    • dofinansowanie do MultiSport i MultiLife
    • dofinansowanie szkoleń i studiów
    • e-learning: dostęp do platformy eTutor
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • dofinansowanie do okularów
    • program wsparcia dla pracowników Wellbee
    • nagrody za 14-dniowy urlop (dotyczy umowy o pracę)
    • bonusy świąteczne, premie uznaniowe
    • podwyżki w zależności od wyników pracy
    • nagrody za zatrudnienie poleconego kandydata
    • wyprawka dla dziecka
    • wydarzenia dla rodzin pracowników
    • elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej
    • imprezy integracyjne, wspólne akcje sportowe
    • budżet na wspólny lunch zespołu
    • usługi concierge
    • miejsca parkingowe