• Wszystkie ofertyWarszawaPMProduktowy/-a Analityk/-czka Biznesowy/-a (Rynek B2B)
    Produktowy/-a Analityk/-czka Biznesowy/-a (Rynek B2B)
    PM
    T-Mobile Polska S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Confluence

    Jira

    analiza produktowa

    samodzielność

    kreatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Opis stanowiska:

    ·        Projektowanie i rozwój produktów dla klientów biznesowych we współpracy z właścicielami produktów i systemów

    ·        Zbieranie, analiza i uzgadnianie wymagań biznesowych

    ·        Definiowania wymagań do zmian funkcjonalnych w systemach i procesach

    ·        Monitorowanie postępu i odbiór prac wdrożeniowych

    ·        Dokumentowanie pracy w oparciu o istniejące narzędzia (Confluence, Jira)

    Wymagania:

    ·        Doświadczenie i umiejętności analityczne w zakresie ustalania potrzeb i wymagań

    ·        Znajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej

    ·        Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie

    ·        Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność

    ·        Mile widziana znajomość branży i procesów w firmach telekomunikacyjnych

    Oferujemy:

    Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć możliwość rozwoju swoich kompetencji nie tylko w obszarze analizy biznesowej, ale również w obszarach produktowych, systemowych, koordynacyjnych i prezentacyjnych.

    Pracujemy w metodologii (Agile), wspólnie z innymi osobami z zespołu będziesz rozwijać ofertę produktów dla średniego i dużego biznesu

    Będziesz współpracować z osobami kreatywnymi, energicznymi, wdrażającymi zaawansowane i ciekawe rozwiązania.

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1.      Analiza CV

    2.      Spotkanie z Rekruterem

    3.      Spotkanie z Managerem

    4.      Witaj w T-Mobile :)