• Wszystkie ofertyPruszkówPraca biurowaSpecjalista/ka HR z j. niemieckim
    Specjalista/ka HR z j. niemieckim
    new
    Praca biurowa
    Talent Flow

    Talent Flow

    Pruszków
    1 815 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    Microsoft Office

    Mile widziane

    HR

    rekrutacja

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do struktur naszego Klienta - międzynarodowej organizacji działającej w branży logistycznej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista/ka HR ze znajomością języka niemieckiego

    Głównym zadaniem poszukiwanej osoby będzie prowadzenie rekrutacji w języku polskim i niemieckim do wewnętrznych struktur organizacji. Zespół pracuje w systemie stacjonarnym w godzinach biurowych (8/8.30-16.00/16.30).

    Opis zadań

    • Skuteczna realizacja projektów rekrutacyjnych end-to-end;
    • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Kandydatami;
    • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów;
    • Dbanie o wysokie standardy prowadzonych przez siebie działań i dzielenie się dobrymi praktykami w zespole;

    Wymagania

    • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR
    • Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) - praca w środowisku międzynarodowym;
    • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela i PowerPointa);
    • Otwartość i umiejętność budowania relacji z Kandydatami;
    • Umiejętność docierania do Kandydatów zróżnicowanymi kanałami, sprawne posługiwanie się narzędziami do sourcingu;

    Oferta

    • Możliwość podjęcia współpracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;
    • Szeroki pakiet benefitów (karta medyczna, sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, darmowe lekcje języków obcych);
    • Możliwość wyjazdów służbowych
    • Praca w systemie stacjonarnym (miejsce pracy - Pęcice);
    • Sprawny proces rekrutacyjny;

    1 815 - 2 334 USD