• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskPME-commerce Manager
    E-commerce Manager
    PM
    TAPISO

    TAPISO

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    data analyst

    team leader

    język angielski

    e-commerce

    Mile widziane

    WooCommerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie i rozwój sklepów internetowych na 10 rynkach zagranicznych,
    • Nadzór nad kampaniami marketingowymi w kanałach Google i Meta,
    • Wdrażanie strategii SEO i content marketingu,
    • Optymalizacja kluczowych procesów takich jak lejek zakupowy, konwersja, ruch na stronie,
    • Nadzór i rozwój zespołu IT, Customer Service i Marketingu.
    • Współpraca z zespołem Finansów i Produktu,
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, w celu generowania wzrostu sprzedaży,
    • Analizowanie rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów sprzedażowych.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w zarządzaniu P&L sklepu internetowego,
    • Znajomość aplikacji i narzędzi wspierających obszar e-commerce,
    • Mile widziana znajomość platformy WooCommerce,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne.

    To oferujemy:

    • Możliwość udziału w projekcie tworzenia globalnego lidera sprzedaży online,
    • Pracę hybrydową,
    • Wysokiej klasy oprogramowanie i narzędzia do pracy,
    • Budżet na kursy i szkolenia.

    Kim jesteśmy?

    TAPISO to firma specjalizująca się w detalicznej sprzedaży internetowej dekoracji wnętrz na rynkach europejskich. Głównymi kanałami sprzedaży są platformy marketplace (Amazon, eBay etc.) oraz własny sklep internetowy. Nasze rynki zbytu to Niemcy, Włochy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania oraz Holandia. Cele na kolejne lata to rozwój sprzedaży w całej Europie jak i ekspansja w nowych lokalizacjach takich jak USA czy Chiny.

    Naszą najważniejszą wartością jest chęć rozwoju. Szukamy osób zorientowanych na ciągłe doskonalenie własnych umiejętności, poszerzanie wiedzy, odwagi do poszukiwania i testowania nowych praktyk. Główną motywacją powinna być chęć do udziału w tworzeniu prężnie rozwijającej się organizacji, na której kształt ma się realny wpływ.