• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławPMKierownik Grupy Eventowej
    Kierownik Grupy Eventowej
    PM
    Tarczyński S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków

    • Koordynacja i obsługa floty 3 food trucków oraz działania operacyjne, takie jak: opracowywanie oferty, planowanie tras, raportowanie kosztów i poziomu sprzedaży, rozliczenie faktur, marży, przygotowanie raportów i analiz
    • Rekrutacja i zarządzanie zespołem
    • Planowanie i zarządzanie harmonogramem obsługiwanych eventów - tworzenie kalendarza wydarzeń zewnętrznych i wewnętrznych
    • Rozwiązywanie bieżących problemów i utrzymanie płynności Zespołu
    • Nadzorowanie realizacji wydarzeń i ich rozliczanie,
    • Koordynacja działań dotyczących przygotowania materiałów promocyjnych
    • Współpraca z innymi działami firmy oraz kooperantami
    • Zarządzanie stanami magazynowymi

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem w sektorze gastronomii – warunek konieczny
    • Dyspozycyjność: gotowość do pracy w weekendy oraz w ramach delegacjach
    • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, w tym relacji z klientami biznesowymi i konsumentami
    • Dobra organizacja pracy, samodzielności, skrupulatności, dociekliwość
    • Dobra znajomości MS Office; w szczególności programów Excel, Word oraz Power Point
    • Mile widziana znajomość systemu SAP
    • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
    • Gotowość do pracy w food trucku w czasie wydarzeń

    To oferujemy:

    • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej kategorii
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Perspektywę rozwoju i możliwość udziału w ciekawych projektach
    • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Możliwość dołączenia do programu Multisport
    • Stołówkę firmową
    • Bony świąteczne
    • Okolicznościowe paczki świąteczne dla dzieci
    • Płatny program poleceń pracowniczych