• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaInneKierownik Zmiany Produkcyjnej w Zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Kierownik Zmiany Produkcyjnej w Zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Inżynieria
    Tarczyński S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie brygadami

    BHP

    Mile widziane

    branża FMCG

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków

    • Koordynowanie i nadzorowanie działań podległych brygad na danej zmianie i obszarze
    • Zarządzania Brygadzistami oraz Pracownikami Produkcji
    • Realizowanie i raportowanie wyznaczonego poziomu wskaźników KPI na poszczególnych brygadach na danej zmianie
    • Terminowe realizowane zleceń produkcyjnych i zlecanych zadań
    • Organizowanie materiałów pozwalających zachować ciągłość pracy produkcji
    • Bieżąca komunikacja z Utrzymaniem Ruchu w zakresie sprawności technicznej maszyn
    • Inicjowanie i realizowanie podejmowanie działań optymalizacyjnych procesy produkcyjne
    • Raportowanie do Managera i Zastępcy Managera Produkcji

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w zarządzaniu brygadami produkcyjnymi - warunek konieczny
    • Doświadczenie w branży spożywczej będzie dużym atutem
    • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym (4brygadowy)
    • Bardzo dobra znajomość i świadomość zagadnień BHP
    • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)

    To oferujemy

    • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej
    • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami
    • Bony i bogate paczki świąteczne
    • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
    • Możliwość zakwaterowania w pokoju w służbowym mieszkaniu
    • Karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa