• Oferty
  • Wszystkie ofertyTrzebnicaInżynieriaElektronikaMechatronik
    Mechatronik
    Inżynieria
    Tarczyński S.A.

    Mechatronik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    mechatronika

    b.dobra organizacja pracy

    elastyczność

    Mile widziane

    Utrzymanie Ruchu

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków

    • bieżące realizowanie napraw maszyn na obszarach produkcyjnych
    • przeprowadzanie przeglądów okresowych
    • bieżące wdrażanie usprawnień maszyn
    • realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych

    Nasze wymagania

    • wykształcenie w zawodach: mechatronik, elektryk, elektromechanik i pokrewne
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady, 3 zmiany)
    • chęć nauki nowoczesnych technologii
    • nastawienie na rozwiązywanie problemów
    • gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia).

    • doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu i naprawami maszyn

    To oferujemy

    • pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej
    • możliwość ciągłego rozwoju
    • szkolenia specjalistyczne
    • darmową opiekę medyczną LuxMed
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
    • bezpłatny dojazd firmowym autobusem. Poszczególne trasy ruszają z: Warzęgowo, Rawicz, Pakosław, Sulmierzyce, Trzebnica, Złotów, Krośnice,
    • darmowa stołówka