• Wszystkie ofertyUjeździec MałyInżynieriaInneStaż w dziale Technologii Produkcji w Zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Staż w dziale Technologii Produkcji w Zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Inżynieria
    Tarczyński S.A.

    1 374 - 1 524 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Technologia żywności

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków

    • Udział w pracach związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów
    • Projektowanie procesów i parametrów technologicznych dla nowo powstałych oraz istniejących produktów
    • Kontrolowanie prawidłowości procesów technologicznych
    • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesami produkcyjnymi
    • Sporządzanie dokumentacji technologicznej

    Nasze wymagania

    • Interesuje Cię praca w jednej z naszych lokalizacji w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)
    • Wykształcenie wyższe lub ostatni semestr studiów: Technologia Żywności, Biotechnologia, Zarządzanie Produkcją lub pokrewne
    • Chęć rozwoju w kierunku Technologii Produkcji
    • Znajomość lub chęć poznania przepisów prawnych dotyczących żywności oraz systemów zapewnienia jakości
    • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia, a także zaangażowanie i determinacja w działaniu
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym po ukończonym wdrożeniu: praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany rotujące ze sobą co tydzień (od godz. 06:00 do godz. 14:00; od godz. 14:00 do godz. 22:00); tygodniowe zmiany nocne pojawiające z częstotliwością raz na ok. 1,5 miesiąca (dodatek finansowy za pracę w porze nocnej); 8 godzinny dyżur w sobotę lub niedziele pojawiający się z częstotliwością raz na około 1 miesiąc (dyżur płatny w nadgodzinach 100%)

    To oferujemy

    • Roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu na stanowisko Technologa/żki po ukończeniu stażu
    • Wynagrodzenie w wysokości 5300 zł brutto
    • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
    • Pokój w służbowym mieszkaniu (Dla lokalizacji w Ujeźdźcu lub Sowach) lub dofinansowanie do wynajmu (jeśli jesteś zameldowany/a 70km od firmy)
    • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
    • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
    • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie

    1 374 - 1 524 USD