• Wszystkie ofertyGdańskHoReCaGastronomiaPrzedstawiciel Handlowy ds. Horeca - Target PRO
    Przedstawiciel Handlowy ds. Horeca - Target PRO
    new
    HoReCa
    Target PRO

    Target PRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    pozyskiwanie klientów

    B2B

    horeca

    negocjacje

    Opis stanowiska

    O nas:

    Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 21 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

    OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, Danone, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Upfield, Ekaterra, CK Complex i mBank.

    Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

    Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

    Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy ds Horeca - Target PRO

    Twój zakres obowiązków:

    • samodzielne i aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów z kanału HoReCa – hotele, restauracje, kawiarnie
    • bieżąca współpraca z dystrybutorami oraz z nowymi i obecnymi klientami na podległym terenie
    • promowanie i sprzedaż produktów dedykowanych do kanału Horeca
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • zapewnienie odpowiedniej wizualizacji produktów w punktach sprzedaży
    • prowadzenie dokumentacji pracy
    • analiza rynku i konkurencji
    • praca mobilna na podległym terenie

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w kanale Horeca
    • znajomość rynku i klientów
    • wykształcenie min. średnie
    • umiejętności nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich
    • odpowiedzialność, rzetelność i konsekwencja w działaniu
    • kreatywność
    • dyspozycyjność
    • czynnego prawa jazdy kat. B

    To oferujemy:

    • Sprzedaż markowych produktów
    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Komfortowy samochód służbowy
    • Dofinansowanie do pakietu medycznego
    • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży