• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPR Account Executive
    PR Account Executive
    Marketing
    teal.

    teal.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    PR/public relations

    marketing

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    teal. to studio, które od 2018 roku, rozwija kreatywne projekty dla marek, głównie z sektora fashion, beauty oraz lifestyle. Specjalizujemy się w strategiach 360 wykorzystujących różnorodne narzędzia pr & marketingowe, produkujemy sesje zdjęciowe, video, a także eventy, współpracujemy z influencerami. Działamy także w obszarze social mediów. Opisy naszych działań znajdziesz tutaj: @byteal • Zdjęcia i filmy Instagramie

    Obecnie szukamy wszechstronnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku PR Account Executive.

    PR Account Executive poszukiwany do studia kreatywnego teal.: http://byteal.pl/

    Odezwij się do nas, jeśli posiadasz:

    • min. 2-3-letnie doświadczenie w branży PR na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie w pracy w obszarach związanych z beauty, modą oraz sportem; .
    • wszechstronność;
    • znajomość mediów oraz nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, umiejętność ich łączenia;
    • znajomość środowiska liderów opinii (influencerów);
    • umiejętność zarządzania czasem oraz planowania projektów;
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
    • samodzielność w prowadzeniu projektów & kosztorysowaniu;
    • inicjatywa w proponowaniu niestandardowych, kreatywnych rozwiązań;
    • wielozadaniowość;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

    Twoje obowiązki:

    • współtworzenie i realizacja bieżących działań kreatywnych & PR dla klientów agencji z sektora beauty, moda oraz sport (praca dla topowych marek z tych kategorii);
    • działania z obszaru influencer marketing;
    • współpraca z podwykonawcami;
    • tworzenie i redagowanie różnego rodzaju tekstów, raportów, analiz, kosztorysów i prezentacji;
    • kontakt z mediami – biuro prasowe;
    • tworzenie harmonogramów oraz planów komunikacji;
    • bieżący kontakt z Klientem;
    • NICE TO HAVE: zainteresowania związane z branżą fashion oraz sportem będą dodatkowym atutem, gdyż oferowane stanowisko będzie wymagało dobrej znajomości trendów a także liderów opinii z tych obszarów.

    Co oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia kandydata;
    • możliwość rozwoju przy kreatywnych projektach dla dużych marek;
    • realny wpływ na realizowany projekt;
    • wsparcie managera.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z pakietem klauzul, klikając Aplikuj