• Wszystkie ofertyCzęstochowaSprzedażSprzedażTelefoniczny Konsultant Klienta
    Telefoniczny Konsultant Klienta
    Sprzedaż
    Telbridge sp. z o.o. sp.k.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    skuteczna komunikacja

    konsultant

    Mile widziane

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz zacząć na tym zarabiać? Praca na stanowisku Telefonicznego Doradcy Klienta to dla Ciebie świetne rozwiązanie!

    TWOJE ZADANIA:

    -       Telefoniczna obsługa Klienta;

    -       Zapewnianie wsparcia merytoryczno-technicznego oraz optymalizacja usług Klientów w oparciu o przygotowane nowe rozwiązania;

    -       Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;

    -       Realizacja założonych celów i dążenie do jak najlepszych rezultatów.

    PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE

    -       Elastyczny czas pracy umożliwiający połączenie pracy z nauką, życiem codziennym itp.;

    -       Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ze składkami ZUS lub w wersji studenckiej;

    -       Wypłatę składającą się z podstawy godzinowej 28,10 zł brutto/h i realnej do wypracowania premii;

    -       Profesjonalne szkolenie wstępne - zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczna przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy;

    -       Dostęp do karty MultiSport Plus na preferencyjnych warunkach;

    -       Program referencyjny – 500 zł za polecenie znajomych do pracy;

    -       Konkursy z atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami (np. vouchery, bilety do kina, galanteria firmy Wittchen, itp.);

    -       Rozwinięty pakiet dodatkowych benefitów pieniężnych i materialnych oraz rabaty

    pracownicze na produkty i usługi naszych partnerów;

    -       Możliwość przejścia na tryb pracy zdalnej - po okresie wdrożenia ok. 3 miesięcy w siedzibie firmy;

    -       Przyjazny onboarding, który pozwoli Ci się szybko u nas zaaklimatyzować;

    Wystarczy, że:

    -       Masz ukończone 18 lat;

    -       Jesteś komunikatywna/y i swobodnie formułujesz wypowiedzi;

    -       Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi;

    -       Posiadasz umiejętność aktywnego słuchania;

    -       Umiesz analizować informacje i efektywnie je wykorzystywać;

    -       Jesteś dyspozycyjna/y do pracy min. 120h w miesiącu;

    -       Jesteś gotowa/y na 5-6 dniowe szkolenie wstępne;

    -       Umiesz obsługiwać komputer.

    Nie musisz mieć doświadczenia- my je mamy i chętnie się nim podzielimy. Wszystkiego Cię nauczymy - krok po kroku.

    Wykorzystaj szansę- z nami zdobędziesz i rozwiniesz umiejętności i kompetencje, które pozwolą Ci być konkurencyjnym na rynku pracy.

    Chcesz dowiedzieć się więcej przed wysłaniem CV? Zajrzyj na naszą stronę internetową kariera.telbridge.pl.