• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaLekarz po stażu - wizyty domowe
    Lekarz po stażu - wizyty domowe
    Zdrowie
    Telemedi Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    komunikacja z pacjentem

    samodzielność

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Telemedi poszukuje lekarzy do realizacji wizyt domowych!

    Lokalizacja: Warszawa, Gdańsk, Łódź, Szczecin, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Kraków, Olsztyn

    Telemedi to zarejestrowany podmiot leczniczy, którego misją jest ułatwianie dostępu do opieki zdrowotnej, w wygodny i skuteczny dla Pacjenta sposób.

    Zapewniamy naszym lekarzom dostęp do nowoczesnej platformy, która przyspiesza prowadzenie dokumentacji medycznej. Dla pacjentów jesteśmy niezastąpionym źródłem opieki medycznej, realizując telekonsultacje oraz wizyty domowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej roli w rozwoju telemedycyny oraz telemedycznych urządzeń, a naszym celem jest przewodzenie w tej dynamicznie zmieniającej się dziedzinie.

    W trakcie wizyty lekarz może zbadać podstawowe parametry:

    • ocenić ogólny stan pacjenta,
    • osłuchać pacjenta stetoskopem,
    • zmierzyć temperaturę,
    • użyć pulsoksymetru,
    • zmierzyć poziom cukru glukometrem,
    • zbadać uszy pacjenta oraz jego gardło.
    • Po przeprowadzeniu w/w badań, lekarz ma możliwość postawienia diagnozy, wystawienia zwolnienia lekarskiego, skierowania oraz e-recepty w zależności od potrzeb medycznych.

    Oczekujemy:

    • aktualnego PWZ,
    • aktualnej polisy OC,
    • indywidualnego podejścia do pacjenta,
    • ukończonego stażu i aktualnego PWZ,
    • dostępności na pełen etat (jeśli nie jesteś dostępny/a na pełen etat, ale również jesteś zainteresowany/a - zgłoś się!)
    • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z pacjentami,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • konsultowania pacjentów w każdym wieku,
    • konsultowanie w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.

    My zadbamy o:

    • dowolną formę współpracy- oferujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dużą liczbę zainteresowanych Pacjentów,
    • możliwość zapewnienia transportu do Pacjenta,
    • szkolenie z obsługi platformy Telemedi,
    • bieżące wsparcie w codziennej współpracy.

    Zapraszamy do współpracy!