• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaWizyty domowe w Warszawie
    Wizyty domowe w Warszawie
    Zdrowie
    Telemedi

    Telemedi

    Warszawa
    3 636 - 4 155 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 636 - 4 155 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    medycyna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Telemedi poszukuje lekarzy do realizacji wizyt domowych!

    Lokalizacja: Warszawa

    Telemedi to zarejestrowany podmiot leczniczy, którego misją jest ułatwianie dostępu do opieki zdrowotnej, w wygodny i skuteczny dla Pacjenta sposób.

    Zapewniamy naszym lekarzom dostęp do nowoczesnej platformy, która przyspiesza prowadzenie dokumentacji medycznej. Dla pacjentów jesteśmy niezastąpionym źródłem opieki medycznej, realizując telekonsultacje oraz wizyty domowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej roli w rozwoju telemedycyny oraz telemedycznych urządzeń, a naszym celem jest przewodzenie w tej dynamicznie zmieniającej się dziedzinie.

    W trakcie wizyty lekarz może zbadać podstawowe parametry:

    • ocenić ogólny stan pacjenta,
    • osłuchać pacjenta stetoskopem,
    • zmierzyć temperaturę,
    • użyć pulsoksymetru,
    • zmierzyć poziom cukru glukometrem,
    • zbadać uszy pacjenta oraz jego gardło.

    Po przeprowadzeniu w/w badań, lekarz ma możliwość postawienia diagnozy, wystawienia zwolnienia lekarskiego, skierowania oraz e-recepty w zależności od potrzeb medycznych.

    Oczekujemy:

    • aktualnego PWZ,
    • aktualnej polisy OC,
    • indywidualnego podejścia do pacjenta,
    • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z pacjentami,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • konsultowania pacjentów w każdym wieku,
    • konsultowanie w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.

    My zadbamy o:

    • dowolną formę współpracy- oferujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dużą liczbę zainteresowanych Pacjentów,
    • możliwość zapewnienia transportu do Pacjenta,
    • szkolenie z obsługi platformy Telemedi,
    • bieżące wsparcie w codziennej współpracy.

    Zapraszamy do aplikowania!

    3 636 - 4 155 USD

    B2B