• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSenior Key Account Manager - Arabia Saudyjska
    Senior Key Account Manager - Arabia Saudyjska
    new
    Sprzedaż
    The Software House

    Warszawa
    5 187 - 6 224 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    account management

    język angielski

    business development

    IT experience

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas

    The Software House to jedna z najlepiej ocenianych (Clutch.co) i najszybciej rosnących firm programistycznych w Europie (Financial Times 1000). Tworzymy firmę, którą kochają klienci – większość z nich zostaje z nami na lata, a 95% z nich poleca nas jako godnego zaufania partnera technologicznego.

    Od Ciebie oczekujemy:

    • minimum 4 lat doświadczenia na stanowiskach Account Managera bądź New Business Managera (lub pokrewnych) w firmie w branży usług IT - warunek konieczny
    • biegłej znajomości języka angielskiego (C1+) - warunek konieczny
    • doświadczenia w pracy z zagranicznymi klientami
    • gotowości do regularnych podróży służbowych do Arabii Saudyjskiej
    • gotowości do pracy z naszego warszawskiego biura minimum 1 raz w tygodniu (w okresie wdrożenia minimum 3 razy w tygodniu)
    • rozbudowanych umiejętności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych pozwalających na rozmowy na poziomie kadry zarządzającej
    • silnej motywacji wewnętrznej i proaktywnego podejścia
    • zorientowania na osiąganie założonych celów

    Dodatkowo mile widziane:

    • doświadczenie w sprzedaży na rynku bliskowschodnim

    Zakres obowiązków:

    • eksplorowanie planów biznesowych i struktur organizacyjnych obecnych klientów w Arabii Saudyjskiej w celu poszukiwania i proponowania nowych możliwości rozwoju ich biznesu
    • identyfikowanie nowych decydentów i oraz generowanie nowych szans sprzedażowych po stronie istniejących klientów TSH
    • rozwój współpracy z kluczowymi klientami TSH - od jednego projektu dla jednego decydenta do portfolio wielu projektów dla różnych decydentów w różnych obszarach geograficznych i działach firmy
    • zaangażowanie w budowanie i utrzymywanie długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z osobami zaangażowanymi w projekt po stronie klienta (komunikacja z osobami na różnych poziomach decyzyjności, także z osobami c-level)
    • realizowanie zadań z zakresu obsługi posprzedażowej, m.in aktualizacja stawek, upselling, utrzymanie sprzedaży, aktywne wsparcie w pozyskiwaniu referencji itp.
    • aktywne wsparcie w rozwiązywaniu problemów (“crisis management”)
    • raportowanie podejmowanych działań w systemie Hubspot

    Co mamy, co pomoże Ci w osiąganiu świetnych wyników?

    • atrakcyjny model prowizyjny - który wynagrodzi Twój wysiłek włożony w rozwój klientów
    • topowe portfolio - duzi dotychczasowi klienci z Arabii Saudyjskiej, z którymi pracujemy z sukcesem od wielu lat i którzy wydają miliony dolarów rocznie na usługi IT u konkurencji (w tej roli nie będziesz się zajmować klientami z niskim potencjałem)
    • mocny brand i najwyższą jakość usług - od lat znajdujemy się w czołówce polskich firm informatycznych IDG Computerworld TOP 200 oraz najlepszych firm IT na świecie - Clutch Global Leaders
    • duże wsparcie teamu technicznego w procesie sprzedaży  (CTO, VP of technology, analityk biznesowy i inni)
    • solidny onboarding, szkolenia i dedykowany leader z ponad 10-letnim stażem doświadczeniem w budowaniu topowych zespołów sprzedaży w branży, który wesprze Cię w pierwszych miesiącach pracy i wdroży w organizację
    • budżet - na wyjazdy i spotkania z klientami

    Oprócz tego zapewnimy Ci:

    • stabilną współpracę w ramach umowy B2B
    • pracę w atmosferze zaufania i otwartości na feedback, dużo elastyczności w działaniu i możliwości wdrażania własnych pomysłów
    • najwyższej klasy sprzęt, a także wszystkie potrzebne subskrypcje i narzędzia
    • prywatną opiekę medyczną w LUX MED obejmującą także stomatologię
    • opiekę psychologiczną w HearMe.
    5 187 - 6 224 USD

    B2B