• Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaGastronomiaManager Restauracji Kimchiken
    Manager Restauracji Kimchiken
    new
    HoReCa
    The Table Sp. z O.O.

    Warszawa
    2 074 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager

    skuteczna komunikacja

    priorytetyzacja

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Mile widziane

    PR/public relations

    multitasking

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Kimchiken to restauracja koreańska serwująca prawdziwego, koreańskiego kurczaka. Do tej pory mogliśmy się spotkać tylko w Poznaniu, nadszedł czas na Warszawę! Otwieramy kolejny lokal i poszukujemy doświadczonego Managera, który pomoże nam zbudować równie wyjątkowy zespół i zapewnić najwyższą jakość obsługi naszym Gościom.

    Obowiązki:

    • Współpraca przy otwarciu nowego lokalu: Mamy lokal i doświadczenie w otwieraniu 2 poprzednich Kimchikenów, chętnie skorzystamy również z Twojego doświadczenia.
    • Zarządzanie restauracją: Planowanie, organizowanie i nadzorowanie codziennej działalności restauracji. Ważne jest dla nas dostrzeganie szczegółów i umiejętność wdrażania zmian.
    • Budowanie zespołu: Wybór, szkolenie i motywowanie pracowników, aby tworzyć zgrany i zaangażowany zespół - w rekrutacji będzie wspierał Cię nasz dział HR.
    • Zarządzanie personelem: Tworzenie grafików, monitorowanie wydajności i zapewnienie przestrzegania standardów obsługi oraz opieka nad sprawami bieżącymi.
    • Wdrażanie procedur obowiązujących w firmie.
    • Kontrola jakości: Aktywne uczestniczenie w pracy zespołu kuchennego i kelnerskiego w celu utrzymania jak najwyższej jakości wydawanych potraw i obsługi.
    • Promocja restauracji: Współpraca z działem marketingu w celu zwiększenia widoczności restauracji i docierania do nowych Gości.
    • Zarządzanie finansami: Monitorowanie budżetu i kontrola kosztów w porozumieniu z działem finansowym.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku w branży gastronomicznej.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
    • Uczciwość i sumienność.
    • Zaangażowanie i pasja do gastronomii.
    • Znajomość zasad HACCP.
    • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
    • Zdolność do pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa (8000-12000 PLN brutto) + prowizja od obrotu.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.
    • Dofinansowanie karty Multisport.
    • Dofinansowanie pakietu medycznego Luxmed.

    Proces rekrutacyjny:

    1. Etap 1: Selekcja CV i 1 rozmowa kwalifikacyjna (możliwość przeprowadzenia zdalnie).
    2. Etap 2: Drugie spotkanie rekrutacyjne.
    3. Etap 3: Spotkanie końcowe w restauracji w Warszawie.

    Jak aplikować? Prosimy o przesyłanie CV i kilku słów o sobie na adres: hr@kimchiken.pl z tytułem "Manager Restauracji - Warszawa”.

    2 074 - 3 112 USD