• Wszystkie ofertyTychyMarketingMarketingSpecjalista ds. Trade Marketingu
    Specjalista ds. Trade Marketingu
    Marketing
    Tobea Sp. z o.o.

    1 556 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    trade marketing

    negocjacje

    język angielski

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Szukasz nowej pracy z perspektywą rozwoju?

    Jesteś osobą, która szybko chłonie nową wiedzę i lubi ją wdrażać w życie?

    Masz zapał do pracy, wyciągasz wnioski, potrafisz efektywnie komunikować się z zespołem nawet, jeśli mają inne zdanie?

    Masz za sobą pierwsze kroki w trade marketingu i chcesz się w nim dalej rozwijać w firmie wspierającej potencjał pracownika?

    Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą na stanowisku Specjalisty ds. trade marketingu!

    Kogo szukamy?

    • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
    • Potrafisz efektywnie pracować przy kilku projektach jednocześnie,
    • Świetnie organizujesz własną pracę, trzymasz rękę na pulsie,
    • Wykazujesz się inicjatywą i zapałem do pracy, lubisz się rozwijać,
    • Jesteś osobą kontaktową, asertywną, która nie boi się przedstawiać swojego zdania i negocjować z handlem,
    • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 lub wyższym,
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B. (przyda się okazjonalnie w podróżach między oddziałami).

    Na czym polegać będą Twoje codzienne zadania?

    • Dokonujesz wyceny, projektujesz i zarządzasz przepływem materiałów POS,
    • Projektujesz narzędzia wsparcia sprzedaży (promocje, programy lojalnościowe, degustacje, samplingi, konkursy itp.),
    • Monitorujesz działania konkurencji,
    • Weryfikujesz materiały reklamowe w gazetkach promocyjnych,
    • Przeprowadzasz analizę efektywności działań marketingowych,
    • Wspierasz dział marketingu w bieżących projektach.

    Co możemy Ci zagwarantować?

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
    • Wynagrodzenie podstawowe 6000-8000 zł brutto,
    • Możliwość dodatkowych premii, w tym m.in. za zgłaszanie i wdrażanie usprawnień,
    • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy (Goczałkowice-Zdrój, ul. Uzdrowiskowa 4c)
    • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu po okresie próbnym,
    • Program poleceń pracowniczych,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Dofinansowanie do Medicover Sport,
    • Możliwość rozwoju - inwestujemy w Twój rozwój, szkolenia, kursy, podnoszenie kompetencji, organizujemy spotkania ze specjalistami,
    • Naukę języka angielskiego,
    • Dostęp do biblioteki firmowej, audiobooków i ebooków,
    • Paczki okolicznościowe z produktami firmy (2 razy w roku duże paczki)
    • Domowe posiłki, kawę, herbatę, owoce,
    • Udział w konkursach firmowych.

    O nas:

    CEDROB FOODS

    Działamy od lat 90-tych. Jesteśmy jednym z wiodących producentów żywności w Polsce i stale rozszerzamy gamę oferowanych produktów oraz eksport swoich wyrobów. Nasz zespół to ok. 7000 pracowników. Bardzo ważne jest dla nas zapewnianie jak najlepszych warunków pracy i dostępu do szkoleń oraz rozwijanie świadczeń dodatkowych. Angażujemy się także w liczne akcje i inicjatywy, które przynoszą korzyści społeczne oraz wspierają rozwój.

    To co nas wyróżnia, to w pełni niezależny, unikalny na skalę światową, proces produkcji „od ziarna do stołu”. Produkujemy od pokoleń i dla pokoleń, a naszą misją jest dostarczanie konsumentom żywności najwyższej jakości.  Cenimy innowacyjne pomysły, doskonalimy profil działalności i konsekwentnie realizujemy cele.

    Chcesz być częścią naszego zespołu i razem z nami osiągać sukcesy – daj nam o sobie znać! Aplikuj!

    Rekrutację dla CEDROB FOODS prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.

    Odpowiadamy na wszystkie aplikacje.

    1 556 - 2 074 USD