• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista/ka ds. Sprzedaży e-commerce
    Specjalista/ka ds. Sprzedaży e-commerce
    new
    Sprzedaż
    TPI

    TPI

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca z klientem

    b.dobra organizacja pracy

    język angielski

    e-commerce

    Mile widziane

    geodezja

    Opis stanowiska

    Dołącz do naszego Zespołu!

    Szukamy Specjalisty ds. Sprzedaży e-commerce (sprzedaż sprzętu geodezyjnego)

    Jeśli masz zacięcie do sprzedaży, chęć do działania oraz umiejętności, które pozwolą Ci odnosić sukcesy w e-commerce i budować długotrwałe relacje z klientami, to jesteś idealnym kandydatem!

    Dodatkowo, znajomość branży geodezyjnej będzie dużym atutem, który ułatwi Ci start w pracy z nami.

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywna sprzedaż rozwiązań pomiarowych poprzez firmowe serwisy e-commerce
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
    • Współrealizacja planu rozwoju internetowych serwisów sprzedażowych i ogłoszeniowych
    • Poszukiwanie nowych Klientów oraz rynków zbytu
    • Współpraca z działem marketingu

    Nasze wymagania

    • Umiejętność pracy i budowania relacji z Klientami online
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność prowadzenia działań sprzedażowych w Internecie
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Mile widziane wykształcenie związane z geodezją lub pokrewnymi dziedzinami

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
    • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon (również do użytku prywatnego)
    • Profesjonalne szkolenia
    • Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji
    • Wyzwania technologiczne i sprzedażowe
    • Atrakcyjne pakiety benefitów (LuxMed, kafeteria i wiele więcej...)
    • Współtworzenie największego projektu e-commerce w branży