• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. Sprzedaży
    Specjalista ds. Sprzedaży
    new
    Sprzedaż
    TQMSOFT Sp. z o.o. s.k.

    Kraków
    1 296 - 1 945 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 296 - 1 815 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    telemarketing

    dobra organizacja pracy

    budowanie relacji

    komunikatywność

    Microsoft Office

    odpowiedzialność

    sprzedaż

    Mile widziane

    doradztwo

    skuteczna komunikacja

    pomysłowość

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TQMSOFT - LET’S DESIGN & PROCESS…

    KIM JESTEŚMY I JAKIE ROZWIĄZANIA PROPONUJEMY?

    • Lider szkoleń dla branży produkcyjnej - szkolenia i konsultacje, które są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynkowe w branży produkcyjnej i usługowej,
    • Dostawca sprawdzonych rozwiązań z zakresu jakości i produktywności - oprogramowanie do zapewnienia jakości oraz narzędzia optymalizujące wydajność produkcji.

    Twój zakres obowiązków:

    • telefoniczny kontakt ze stałymi, nowymi i potencjalnymi Klientami firmy (B2B)
    • do Twoich zadań będzie należał codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami w celu oferowania usług świadczonych przez TQMsoft oraz budowanie relacji z Klientem
    • realizacja przekazanych celów ilościowych i sprzedażowych (miesiąc, kwartał, rok),
    • przygotowywanie raportów z wykonanej pracy,
    • ścisła współpraca przede wszystkim z Działem Szkoleń oraz z innymi działami firmy
    • realizacja powierzonych celów,
    • współpraca z działami obsługi Klienta i projektów
    • rejestrowanie działa w systemie typu CRM

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
    • min roczne doświadczenie w kontakcie telefonicznym z Klientem B2B
    • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i kultura osobista,
    • systematyczność i konsekwencja w pracy,
    • umiejętność pracy zarówno samodzielniej jak i w Zespole
    • umiejętność aktywnego słuchania i wyciągania wniosków
    • dodatkowym atutem będzie znajomość branży produkcyjnej lub HR
    • mile widziana kreatywność i myślenie poza schematami

    Co oferujemy?

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
    • atrakcyjny system premiowy, uzależniony od osiągniętego wyniku
    • dostęp do koniecznych narzędzi pracy – system CRM, Telefon, komputer, wygodne biurko
    • wdrożenie i szkolenia z zakresu powierzonej pracy oraz stałe wsparcie przełożonych i Zespołu
    • pracę w przyjaznym i pomocnym Zespole,
    • miłą i kameralną atmosferę - nie jesteśmy korporacją
    • rozpoznawalną markę,
    • możliwość rozwoju w strukturach TQMsoft
    • stały dostęp do różnych słodkości 😊
    1 296 - 1 945 USD

    Umowa o pracę

    1 296 - 1 815 USD

    B2B