• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaSpecjalista Elektronik
    Specjalista Elektronik
    Inżynieria
    Transbit Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    elektronika

    Lutowanie

    zdolności manualne

    analityczne myślenie

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z  doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu specjalistycznych urządzeń łączności.

    Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów: mechaników, elektroników oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia, począwszy od koncepcji po ich produkcję, to nasze autorskie opracowania.

    Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów w Dziale Serwisu.

    Opis stanowiska:

    • Naprawa / przegląd urządzeń zaprojektowanych i wyprodukowanych w firmie
    • testowanie naprawionych urządzeń wg istniejących procedur
    • montaż prototypów na potrzeby projektowania
    • uruchamianie modeli opracowanych urządzeń
    • współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie lub wyższe techniczne o kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja
    • umiejętność czytania schematów ideowych i montażowych
    • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (multimetr, oscyloskop, itp.)
    • umiejętność dobrego lutowania / zdolności manualne
    • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju
    • obywatelstwo polskie

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do urlopu oraz działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej)

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez Transbit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.)”.