• Wszystkie ofertySkawinaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Sprzedaży (polski i ang)
    Specjalista ds. Sprzedaży (polski i ang)
    new
    Sprzedaż
    TTEC

    TTEC

    1 478 - 1 686 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    język angielski

    sprzedaż

    Mile widziane

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    W TTEC-u chcemy dać Ci szansę na zdobycie doświadczenia jako Specjalista ds. Sprzedaży. Dołącz do nas już dziś!

    Jako Specjalista ds. sprzedaży w TTEC-u możesz liczyć na:

    • Pracę hybrydową (3 dni pracy z biura w tygodniu),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję uzależnioną od wyników sprzedażowych,
    • Wsparcie finansowe przy przeprowadzce do Krakowa (z zagranicy),
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną (Luxmed),
    • Kartę Multisport,
    • Dofinansowanie do okularów,
    • Cześciowe dofinansowanie do kursów językowych,
    • Dofinansowanie do płatnych studiów/kursów tematyką związanych ze sprzedażą lub marketingiem,
    • Międzynarodowe środowisko pracy (17 różnych narodowości wspólnie pracuje w naszym biurze w Krakowie),
    • Kwartalne imprezy firmowe,
    • Nowe biuro z kuchnią i strefami relaksu,
    • Zwrot kosztów (do 80 PLN miesięcznie) za okresowe bilety komunikacji miejskiej w Krakowie.

    Na czym polega praca z nami?

    Specjalista ds. Sprzedaży reprezentuje naszego klienta poprzez telefon oraz e-mail, współpracuje z obecnymi reklamodawcami, dając wskazówki dotyczące tworzenia strategii marketingowej i związanej z nią kampaniami reklamowymi.

    Podczas typowego dnia pracy będziesz odpowiedzialny(-a) za:

    • Analizę i planowanie jak zarządzać kontami klientów,
    • Kontakt z obecnymi klientami z portfolio w celu ustawienia konsultacji,
    • Osiąganie indywidualnych celów sprzedażowych oraz współpracę z większym zespołem w celu zwiększania bazy klientów Google Ads i przychodu z programu,
    • Konsultacje z klientami w celu zapewnienia najkorzystniejszych rozwiązań dla ich kampanii reklamowych, bądź wypróbowania nowych strategii marketingowych,
    • Zdalna pomoc klientowi w celu wdrożenia zmian na koncie Google Ads,
    • Budowanie silnej relacji z klientem, opartej na wiedzy, umiejętnościach analitycznych i zaufaniu,
    • Spełnianie wymagań dotyczących produktywności (KPI) jak i współpracę z zespołem w realizacji szerszych celów sprzedażowych.

    Zaaplikuj już teraz jeżeli możesz się pochwalić:

    • biegłą znajomością języka polskiego i angielskiego,
    • chęcią do nauki i osiągania celów,
    • doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi,
    • motywacją do rozwoju w środowisku sprzedażowym, zorientowanym na osiaganiu konkretnych celów,
    • zdolnością szybkiego adaptowania się do zmian,
    • analitycznym i kreatywnym sposobem myślenia,
    • dobrą znajością komputera.

    Dodatkowo, mile widziane jest:

    • doświadczenie w sprzedaży/marketingu cyfrowym lub reklamie/Google Ads,
    • znajomość pracy z systemem CRM.

    Zaaplikuj juś dziś!

    Przesłałeś CV i co dalej? Po przesłaniu aplikacji online trzymaj telefon blisko – będziemy dzwonić. Regularnie sprawdzaj również skrzynkę pocztową – na Twój adres e-mail będziemy przesyłać dalsze instrukcje dotyczące procesu rekrutacji.

    O firmie TTEC:

    Pomagamy światowym markom budować ich klientelę, zapewniając niezapomniane doświadczenie, budując zaufanie i pomagając w rozwoju działalności. Zespół w Krakowie wspiera światowego lidera reklamy online, skupiając się na marketingu cyfrowym. Nasz zespół współpracuje z obecnymi klientami w celu optymalizacji ich kampanii marketingowych w internecie. Dzięki naszej wiedzy o produkcie, umiejętnościom i doświadczeniu w sprzedaży oraz bazując na zaufaniu i transparentności wspieramy reklamodawców w osiąganiu ich celów biznesowych.

    Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym prcownikom równe szanse. TTEC zapewnia przestrzeń do budowania zróżnicowanej kadry pracowniczej, z poszanowaniem wszelkich różnic kulturowych czy światopoglądowych. Dbamy o to, aby wszyscy nasi pracownicy czuli się dobrze w swojej skórze, jak i docenieni za swoją pracę. Jako międzynarodowa firma wiemy, że nasza siła tkwi w różnorodności. Daje nam to możliwość spojrzenia na projekty i pomysły z różnych punktów widzenia i pozwala każdemu wnieść wartość na swój własny, niepowtarzalny sposób.

    Ale nie wierz nam na słowo - sprawdź nasze nagrody na TTECjobs.com.

    Aby uzyskać więcej informacji na temat TTEC, odwiedź TTECjobs.com lub wyszukaj #ExperienceTTEC w mediach społecznościowych, aby zaangażować się w globalny dialog.

    1 478 - 1 686 USD