• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingJunior B2B Content Marketing Specialist
    Junior B2B Content Marketing Specialist
    Marketing
    TUATARA

    TUATARA

    Warszawa
    1 298 - 1 558 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 298 - 1 558 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    copywriting
    social media
    content production
    video content
    strategy

    Mile widziane

    video production
    marketing analytics
    CRM
    HubSpot

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    KOGO SZUKAMY

    Poszukujemy ambitnej osoby, która stawia pierwsze kroki w marketingu B2B i chce wesprzeć nas w działaniach marketingowych in-house. Główne zadania będą obejmować wsparcie naszych działań w social mediach (ze szczególnym naciskiem na LinkedIn) oraz rozwój naszych blogów. Jeśli interesujesz się nowinkami technologicznymi, takimi jak generatywna sztuczna inteligencja czy chatboty, i szukasz miejsca, w którym rozpoczniesz swoją karierę w marketingu B2B – to może być właśnie to!

    CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

    • Wsparciem w obsłudze social media – przygotowywaniem contentu zgodnie z ustaloną strategią,
    • Employee Advocacy na LinkedIn – tworzeniem treści dla pracowników firmy,
    • Moderacją treści blogowych – korektą i rozszerzaniem artykułów dostarczonych przez copywriterów,
    • Wsparciem przy produkcji treści wideo – pomocą przy organizacji sprzętu oraz przygotowywaniu scenariuszy.

    KLUCZOWE UMIEJĘTNOŚCI:

    • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego,
    • Podstawowa wiedza na temat działania platform social media, zwłaszcza LinkedIn,
    • Znajomość zagadnień związanych z AI, generatywną sztuczną inteligencją oraz chatbotami,
    • Umiejętność pracy zespołowej i zaangażowanie,
    • Kreatywność i chęć rozwoju.

    DODATKOWE PUNKTY DAJEMY ZA:

    • Wiedza na temat produkcji wideo,
    • Podstawowa wiedza o analityce marketingowej,
    • Doświadczenie z systemami CRM/zarządzania projektami (HubSpot, Notion, Jira).

    ZOBACZ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY:

    • Hybrydowy tryb pracy i nowoczesne biuro w Warszawie (tuż obok CH Blue City),
    • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu marketingowego,
    • Realny wpływ na realizowany projekt i wykorzystywane technologie,
    • Krótkie ścieżki decyzyjne,
    • Praca w środowisku technologiczno–konsultingowym,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Twój wpływ – chcemy wspólnie kształtować nasze środowisko pracy, dlatego 4 razy w roku badamy satysfakcję pracowników oraz 2 razy w miesiącu organizujemy wewnętrzne spotkania-update'y biznesowe,
    • Kompleksowy onboarding, w tym wsparcie Buddy’ego, który nie boi się odpowiadać na najbardziej nieszablonowe pytania,
    • Świetny pakiet prywatnej opieki medycznej w Enel-Med.
    • Ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport.
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej, zasilanej punktami w każdym miesiącu.
    •  dzięki której możesz samodzielnie zarządzać swoim budżetem benefitowym.

    1 298 - 1 558 USD