• Wszystkie ofertyStudzieniceLogistykaKierowcaKierowca busa (kat.B)-własna działalność gospodarcza–do10 000 zł/netto
    Kierowca busa (kat.B)-własna działalność gospodarcza–do10 000 zł/netto
    Logistyka
    TVM Transport

    Studzienice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    TVM Transport sp. z o.o. z siedzibą w Studzienicach (obok Pszczyny), lider w transporcie drobnicowym, posiadający flotę 250 pojazdów i współpracujący z ponad 300 kierowcami, poszukuje kolejnych chętnych do współpracy, w ramach własnej działalności gospodarczej, w charakterze kierowcy samochodu dostawczego.

    Oferujemy:

    • stawkę na start 0,50 zł netto / km,
    • dodatkowo płatne – 25 zł netto / rozładunek lub załadunek
    • wzrost stawki o 2 gr rocznie za brak istotnych szkód,
    • dodatkowe wynagrodzenie za ekonomiczną jazdę.

    Najwięcej jeżdżący wystawiają faktury na ponad 10 000 zł netto miesięcznie.

    Typowe trasy wraz z ich rozliczeniem znajdują się pod linkiem:

    www.tvm.net.pl/trb2bmwk/

    Warunki współpracy:

    • własna działalność gospodarcza - jeździsz ile chcesz i kiedy chcesz,
    • trasy od poniedziałku do piątku – wolne weekendy,
    • nowa flota (busy Renault Master – 9,10,12 palet),
    • faktura opłacana max. do 3 dni roboczych od jej dostarczenia.

    Masz pytania:

    zadzwoń: 518 283 411 lub napisz: rekrutacja_kierowca(małpa)tvm.net.pl