• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSales Development Researcher
    Sales Development Researcher
    Sprzedaż
    UAB HeavyFinance

    Warszawa
    1 300 - 1 560 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 300 - 1 560 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    CRM
    sprzedaż
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Jesteśmy szybko rozwijającym się międzynarodowym start-upem, którego misją jest usunięcie 1 gigatony CO2 z atmosfery do 2050 roku. Dzięki unikalnym rozwiązaniom zrealizowaliśmy już ponad 2200 projektów w 5 krajach Europy i wciąż chcemy więcej!

    Mamy na pokładzie ponad 70 osób, otrzymaliśmy nagrodę The Company of the Year Lithuanian FinTech Awards 2022 i stale się rozwijamy.

    Oferujemy aktywną rolę w naszym zespole i możliwość wywierania realnego wpływu, który przynosi korzyści wszystkim, szczególnie naszej planecie.

    Zakres obowiązków:

    • Praca z dużym wolumenem leadów,
    • Upsell / cross-sell / aktywacja istniejących i nowych klientów,
    • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu rozwijania, utrzymywania i rozwijania relacji,
    • Śledzenie, analizowanie i przekazywanie kluczowych wskaźników ilościowych i trendów biznesowych do kierownictwa,

    Oczekiwania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta,
    • Doświadczenie w pracy z systemami CRM,
    • Gotowość do działania i prokonsumencka postawa,
    • Wymagane języki: polski - wymagany poziom native,
    • Angielski - wymagany poziom B2,

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień ze świata finansów i rolnictwa,
    • Znajomość zagadnień w zakresie zrównoważonego rozwoju (ESG),

    Oferujemy:

    • Start-upowa atmosfera oraz realny wpływ na rozwój firmy,
    • Misję, która przyświeca nam na każdym etapie działalności,
    • Bardzo duże możliwości rozwoju w start-upie (szybko się rozwijamy i chcemy, żeby osoby tworzące HeavyFinance rozwijały się razem z firmą),
    • Atrakcyjny system bonusowy,
    • Pakiet multisport.
    1 300 - 1 560 USD