• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławSupportDoradca Klienta - livechat
    Doradca Klienta - livechat
    new
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko Telefonicznego Doradcy/Doradczyni ds. sprzedaży.

    CCIG to 22 lata doświadczenia, ponad 500 zadowolonych klientów z 17+ branż z całego świata. Około 6 tysięcy naszych konsultantów odbiera 7 milionów połączeń rocznie rozmawiając w 20 różnych językach. Zdobywca (m.in.) nagrody za najlepszą współpracę partnerską PCCA oraz za 'Największy wpływ na środowisko, społeczeństwo i zarządzanie' w ECCCSA. Chcesz tworzyć to miejsce razem z nami? Zapraszamy do aplikowania!

    Dołącz do nas w roli Doradca Klienta - livechat

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twój zakres obowiązków:

    • obsługa klientów poprzez live chat - wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna,
    • badanie potrzeb klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach,
    • obsługa ruchu bieżącego strony internetowej pod kątem sprzedażowym.

    Nasze wymagania:

    • dyspozycyjność na poziomie min. 30 rbh od poniedziałku do piątku z elastycznym grafikiem - sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz, projekt pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 23:00, sobota - niedziela w godzinach 10:00 - 20:00
    • sprawna obsługa komputera,
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
    • komunikatywność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z klientami.

    Oferujemy:

    • gwarantowana stawka godzinowa 28,10 zł brutto + premie uzależnione od wyników sprzedażowych,
    • elastyczny grafik, dzięki któremu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
    • pracę w młodym i zgranym zespole.

    Brzmi ciekawie? Aplikuj! Już za chwilkę spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej.